כשהטמפרטורות יעלו היום (שבת) ב-16:00 בחוף הגולשים בראשון לציון, זה לאו דווקא יקרה בגלל הקיץ הישראלי. ליגת אורבן נדל"ן בפוצ'יוולי תגיע לנקודת שיא במחזור השביעי והחול יהיה לוהט, עם שלושה משחקי עונה בקרבות על הפיינל פור. המשחקים יועברו בשידור חי בערוץ ONE, אפיק 50 בשלט ללקוחות HOT, ללקוחות yes וללקוחות סלקום tv.

קבוצת הגראז' נמצאת ברצף של משחקים קשים שיכריעו את העונה שלה. הצמד המלהיב של ליאור באום וטאטא, המכונה "המפלצת הברזילאית", הפסיד לפני שבועיים לי.ד גדרות אחרי רצף ניצחונות מרשים, אבל במחזור שעבר הם חזרו לנצח במשחק מדהים מול טרויה עם 2:1 צמוד ומלא דרמה. במחזור הקרוב הם יפגשו את דובי מנופים של דייגו מראדונה ומתי פול, לעוד קרב מעניין, כאשר הפסד כמובן לא בא בחשבון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 המהלכים היפים בליגת אורבן פוצ'יוולי

צמד הישראלים של טרויה, פסקל שמידט ורון בן ישי, עושים עונה מרשימה לכל הדעות - למרות ההפסד שספגו במחזור שעבר. הפעם הם ינסו להתאושש על חשבונה של י.ד גדרות שמדורגת במקום השני ועדיין לא הפסידה העונה. דודו טובי וגיגי נמצאים בכושר טוב ולכן זה צפוי להיות המשחק של המחזור.

עבור סאן&ניקה הוותיקה והמעוטרת המחזור הזה יהיה למעשה הצ'אנס האחרון שלה לחזור למירוץ על ארבעת הכרטיסים לפיינל פור. אמיר זוהר ואורן צוברי, שכבר העפילו לשם בעונה שעברה ממש ברגע האחרון, ינסו להביא להפסד ראשון של יגאל BD המושלמת. אדיב שביט וג'אפה אמנם מוליכים את הטבלה ועדיין לא הפסידו באף מערכה, אבל בשבועיים האחרונים הם הפגינו יכולת חלשה לעומת פתיחת העונה שלהם. אם יגאל BD ינצחו, אגב, הם יבטיחו את מקומם בפיינל פור.

משחקים נוספים:

מיקה (אוהד אפרת וגל לוי) - יהלומי גורדון (שלומי משה ולירון רומי)

קאזה דו ברזיל (אדר זינו ואדוארדו פאפל) - הברווזים (תומר רייפמן ובן אל משיח)

איטלי גולד (מאור האס ועומר הלוי) - תכשיטי שיני (ברק ספוז'ניקוב ואלעד אולחה)