יוסי אבוקסיס נתן עוד דוגמא אתמול (רביעי), ליכולת ניהול המשחק שלו, כשאר כמעט כל חילוף שביצע שיפר את קבוצתו. מלמד כובש שער השוויון שקבע 1:1, המאמן הכניס למשחק הגמר נגד מכבי נתניה גם את תאמבי סגס שעלה כמחליף במחצית הראשונה למרכז הקישור ועמית זנטי שהצליח לייצר הזדמנויות מהרגע שנכנס, ודיברו עם החלק שלהם בהצלחה וחשפו איך הדברים מתנהלים בסגל של מחזיקת גביע המדינה החדשה.

תאמבי סגס, שעלה מהספסל במחצית הראשונה בעקבות הפציעה של איסמעילה סורו והראה יכולת טובה, אמר: "הווינריות מתחילה מלמעלה ומחלחלת למטה לשחקנים. מהרגע שהמשחק התחיל ועד שהוא הסתיים האמנו שנוכל לנצח את המשחק הזה. כל שחקן נותן מאה אחוז בשביל יוסי אבוקסיס, גם אם אתה עולה מהספסל".

המחשבות על המסע לליגה האירופית שצפוי בעונה הבאה: "אני לא חושב עכשיו על מי היריבות שיכולות להיות לנו בליגה האירופית ואת מי אני מעדיף. אנחנו קודם כל רוצים לחגוג וליהנות מהתואר הזה, ואחר כך נחשוב מה יהיה הלאה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: היום אפשר להתפרק

עמית זנטי, שנכנס בתור מחליף באמצע ההארכה, ובדומה לסגס כבש בפנדלים שהכריעו את המשחק, סיפר: "זה אושר גדול. כל השחקנים והצוות עשו עבודה מדהימה, זה מגיע לכולם. ווינר זה לתת מעצמך מאה אחוז גם כשלא ממש הולך לך. ידענו לעשות את זה לא פעם העונה, ידענו לצאת מפיגור וידענו להיות ווינרים. כל אחד שעלה מהספסל נכנס ותרם, והחוזק שלנו כקבוצה הורגש מאוד. מעבר לזה, החזרה שלנו ל-1:1 מראה על האופי שיש בקבוצה שלנו".

המשך דרכו במועדון: "אני עוד לא יודע מה יהיה בעונה הבאה, כרגע אני צריך לבדוק עם מכבי חיפה (קבוצת האם שלו, א.מ) מה הם מתכננים עבורי. בכל הזדמנות שתהיה לי להוכיח את עצמי, זה מה שאעשה, גם אם יבקשו ממני לבעוט פנדל וגם אם לעלות מהספסל לדקות הסיום".