תקופת וילי רוטנשטיינר ואנדראס הרצוג בהתאחדות לכדורגל כבר החלה ולקראת צמד המשחקים הראשון של נבחרת ישראל פורסם היום (שני) הצוות המקצועי המלא שילווה את הנבחרת בקמפיין הקרוב.

לאחר מינוי העוזר בדמות אלון חזן, הוכרז כי מאמן השוערים יהיה קלאוס לינדנברגר, שעבד בהתאחדות האוסטרית. לינדנברגר, הוא שוער עבר שרשם 47 הופעות במדי נבחרת אוסטריה ובעברו גם מילא את תפקיד המאמן הראשי בלאסק לינץ האוסטרית בעונת 2008/2009. בתור מאמן שוערים ללינדנברגר עבר עשיר, כאשר ביצע את התפקיד במסגרת הנבחרות הצעירות של אוסטריה, עד שמונה ב-2015 למאמן השוערים של הנבחרת הבוגרת, תפקיד אותו מילא במשך שלוש שנים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרצוג: "אגן על ערן זהבי בימים הקרובים"

הסקאוט שמונה הוא האוסטרי הוותיק היינץ הוכהאוסר בן ה-71. הוכהאוסר הוא איש מקצוע אוסטרי בעל עבר עשיר בכדורגל במדינתו. במהלך שנות ה-90 ובתחילת שנות המילניום הנוכחי עבד כמאמן במספר מועדונים אוסטרים דוגמת אוסטריה וינה, ריד ולאסק לינץ, ולאחר מכן גם תיפקד כמנהל המקצועי של רד בול זלצבורג, בשתי קדנציות שונות. 

היינץ הוכהאוסר (רויטרס)היינץ הוכהאוסר (רויטרס)

תפקיד חדש בצוות הוא המנהל המדעי, שיצטרף למאמן הכושר מאספקט זה, אותו ימלא ריקארדו פרוייטי. האיטלקי שמחזיק בתואר ד”ר, עבד בעברו בתור פיזיותרפיסט בבאיירן מינכן בשנת 2007. 

בצוות הגופני ישתפו פעולה פולי פטרוס קסטארס וסאשה גירשין. כמו כן, כפי שפורסם ב-ONE, גיא פורטניאגין יצטרף לישראל סטוצ’ינסקי כמנהל הנבחרת וד”ר ערן דולב יצטרף לד”ר מרק רוסנובסקי בצד הרפואי.