המנהל הטכני של נבחרת ישראל וילי רוטנשטיינר והמאמן הנכנס של הנבחרת אנדי הרצוג מתכננים כוורת אוסטרית בנבחרת, כך נודע לראשונה ל-ONE. הנהלת ההתאחדות לכדורגל צפויה לאשר את מינויו של הרצוג למאמן נבחרת ישראל, שיחד עם רוטנשטיינר, רוצה שבנבחרת תהיה כוורת אוסטרית של מאמן כושר ומאמן שוערים שעבדו בעבר עם נבחרת אוסטריה.

רוטנשטיינר הסביר לאנשי ההתאחדות שלא מדובר בכסף גדול, כי מקובל לשלם לפי ימי עבודה והצוות הנוסף יגיע לפה כאשר הנבחרת תתכנס ולימי הדרכה שיבצעו למאמנים ישראלים. המנהל הטכני ציין בשיחות כי ההפרש הכספי לא גדול בין צוות ישראלי לזר ובהתאחדות טוענים שצריך לתת לצוות החדש את כל הכלים כדי להצליח ולעשות פה משהו שונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרצוג: "מאמין בכדורגל הישראלי"

בתוך כך, כפי שפרסמנו ב-ONE, מסתמן כי אלון חזן יהיה העוזר של הרצוג. רוטנשטיינר והרצוג מבינים שבצוות שהם בונים בנבחרת הם חייבים מישהו ישראלי, שמכיר היטב את הכדורגל הישראלי. רוטנשטיינר נפגש עם חזן והתרשם מאוד ממאמן נבחרת הנוער.

אלון חזן. יהיה הנציג הישראלי בצוות (איציק בלניצקי)אלון חזן. יהיה הנציג הישראלי בצוות (איציק בלניצקי)

פי שפורסם ב-ONE, חבר ההנהלה שמעון מימון הודיע כי הוא מתנגד למינוי של הרצוג ובימים האחרונים התנהלו שיחות בין בכירים בהתאחדות לחברי הנהלה כדי להבטיח שלא יהיו פדיחות וההנהלה אכן תאשר היום את המינוי של הרצוג.