מאמנה החדש של נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, נחת היום (רביעי) בישראל לקראת ישיבת הנהלת ההתאחדות לכדורגל, ישיבה בה יוחלט באופן פורמלי לאשר את מינויו של האוסטרי שהומלץ על ידי המנהל הטכני וילי רוטנשטיינר והפורום המקצועי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הרצוג: "מאמין בכדורגל הישראלי"

עם נחיתות בנמל התעופה בן גוריון אמר הרצוג: "תודה על קבלת הפנים החמה, תודה לכל מי שהגיע, אני שמח להיות המאמן הבא של נבחרת ישראל. אני יודע שיהיו לנו אתגרים קשים בחודשים הקרובים, אבל אני באמת מאמין בישראל, השחקנים וביכולות שלי. אני מאמין שנוכל להשיג התקדמות משמעותית בכדורגל הישראלי”.

אנדי הרצוג מנופף בידו (איציק בלניצקי)אנדי הרצוג מנופף בידו (איציק בלניצקי)

“כמאמן הנבחרת הלאומית אתה צריך להיות האוהד הכי גדול של השחקנים שלך ולכן אני כאן. אני מקווה שנקבל תמיכה גדולה מהאוהדים כאן. וילי רוטנשטיינר ואני נרכיב את הצוות בימים הקרובים. צוות מקצועי שיכלול מאמנים ישראלים ואני שמח. תהיה לי מסיבת עיתונאים. אל אל ישראל".

המשחק משנת 2001 בו כבש באצטדיון רמת גן: "במשחק ההוא מול ישראל הייתה התמודדות חשובה מאוד, כל נבחרת נתנה את הכל ולנו היה עם יותר מזל. לא אמרתי משהו רע על ישראל כמו שנכתב בתקשורת כאן".

אנדי הרצוג לאחר הנחיתה (איציק בלניצקי)אנדי הרצוג לאחר הנחיתה (איציק בלניצקי)

החזרה האפשרית של ערן זהבי: "נראה. אלו דברים שנרצה לתקן בעתיד. אני לא רוצה לומר הרבה עכשיו כי רק הגעתי ואני שמח להיות כאן. אקח לעצמי כמה ימים".

הרצוג עם רוטנשטיינר ואשתו בשבוע שעבר (אחמד מוררה)הרצוג עם רוטנשטיינר ואשתו בשבוע שעבר (אחמד מוררה)

האם הוא בטוח שימונה אחרי ישיבת הנהלת ההתאחדות: "כן. בכל פעם שמדינה מחתימה מאמן ראשי, תמיד יש ביקורות ויש גם אנשים אופטימיים. אני רוצה לומר לכולם שאעבוד קשה מאוד כדי להשיג את המטרות שלנו וזה הכל".