קפטן נבחרת ישראל, ביברס נאתכו, היה אחד מהמוזמנים שנכח בטקס מגן הכבוד שנערך היום (ראשון) בבית הנשיא בירושלים.

“עברתי הרבה בכדורגל וזה אחד מהאירועים שאני הכי מתרגש מהם. זה אירוע שבא לקדם את הדור הבא. זה יפה שמדינת ישראל תומכת במשהו כל כך מבורך. זה מראה שמדינת ישראל היא מדינה של שוויון”, אמר נאתכו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נאתכו: שמח שדברים זזים בנבחרת

המינויים החדשים לנבחרות: “זה מבורך. הגיע הזמן. אני שמח שדברים מתחילים לזוז וזה רק יעזור לנבחרת. כל הדיבורים מסביב הם לא לעניין ולא מעניינים, צריך לבחון את המאמן כמו שבוחנים את כולם. גם המנהל הספורטיבי הוא אדם עם רזומה ואישיות מספיק טובים כדי שיתנו לו לעבוד. אם יתנו לו לעבוד אני מאמין שהוא יביא לנבחרות משהו שהיה חסר להן עד היום. בתור שחקנים נצטרך לעשות את המקסימום ואולי להביא הישג שלא עשינו כבר תקופה ארוכה”.

העתיד האישי שלו: “אם הייתי יודע לאן אני הולך הייתי חושף את זה בשמחה. היו הרבה כיוונים, אני אצטרך לעשות חושבים בימים הקרובים. זה חייב להיסגר בימים הקרובים כי אני רוצה גם להגיע מוכן לנבחרת, שזה לא פחות חשוב לי. כרגע אין סיכוי שאחזור לשחק בליגה הישראלית”.

נאתכו. מה התחנה הבאה? (רדאד ג'בארה)נאתכו. מה התחנה הבאה? (רדאד ג'בארה)

סערת חוק הלאום: “הנשיא אמר את זה בצורה היפה ביותר. מדינת ישראל היא מדינת העם היהודי אבל באותה נשימה יש בה גם כאלה שהם לא יהודים וצריך לדעת לקבל את השונה. כולנו שווים, כולנו בני אדם וצריך לקבל את זה”.