נבחרת ישראל מינתה הערב (רביעי) מאמן חדש, אנדראס הרצוג האוסטרי. המינוי של הרצוג עורר אצל אנשים בכדורגל הישראלי תחושות שונות, חלק אוהבים את המינוי וחלק ממש לא. אחד כזה הוא קפטן הנבחרת לשעבר, אייל ברקוביץ', שבפוסט באינסטגרם שפך את אשר על לבו.

"ערב טוב, זו פעם ראשונה שאני משתמש באינסטגרם שלי כדי לבטא את רגשותיי. הערב הזה הוא אחד הערבים היותר עגומים ועצובים שהכדורגל הישראלי יכול לחוות! הבשורה שהרצוג נבחר למאמנה הבא של נבחרת ישראל גורמת לי לומר בפה מלא שאנחנו מדינת כדורגל של יפי נפש! איך יכול להיות שאנשים שנתנו להם לבחור במאמן לאומי שמייצג את העם, הדגל והלאום בוחרים בשונאי ישראל? אחד שלפני עשר שנים ויותר לא רצה להגיע עם נבחרתו, בהיותו קפטן נבחרת אוסטריה, לארצנו”.

“כל אוהדי ישראל, כ-50,000 איש קראו לו בוז בכל נגיעה שלו בכדור והראו לו כמה הם שונאים אותו. איך קברניטי ההתאחדות נותנים יד למינוי הבזוי הזה? הרי הנבחרת היא של העם והעם שונא את הבנאדם זה! איך ממנים אחד שלא רצוי פה במקום אחד כמו ניר קלינגר, שהיה קפטן נבחרת ישראל במשך עשור שלם ושירת את הנבחרת כ-15 שנים? תגידו לי אתם, איזה חשק יש לאוהדי נבחרת ישראל לראות את המשחקים כשעל הקווים עומד אדם שנוא ואויב הנבחרת בעבר? אני חושב שמי שקיבל את ההחלטה הזו זקוק לפסיכיאטר דחוף, אחרת אין לי הסבר למינוי הזה. זו בושה אחת גדולה”.

 

ערב טוב, זו פעם ראשונה שאני משתמש באינסטגרם שלי כדי לבטא את רגשותיי. הערב הזה הוא אחד הערבים היותר עגומים ועצובים שהכדורגל הישראלי יכול לחוות! הבשורה שאנדרה הרצוג נבחר למאמנה הבא של נבחרת ישראל גורמת לי לומר בפה מלא שאנחנו מדינת כדורגל של יפי נפש!! איך יכול להיות שאנשים שנתנו להם לבחור במאמן לאומי שמייצג את העם, הדגל והלאום בוחרים בשונאי ישראל? אחד שלפני עשר שנים ויותר לא רצה להגיע עם נבחרתו בהיותו קפטן נבחרת אוסטריה לארצנו . כל אוהדי ישראל, כ-50,000 איש זעקו לו בוז בכל נגיעה שלו בכדור והראו לו כמה הם שונאים אותו... איך קברניטי ההתאחדות נותנים יד למינוי הבזוי הזה?הרי הנבחרת היא של העם והעם שונא את הבנאדם זה! איך ממנים אחד שלא רצוי פה במקום אחד כמו ניר קלינגר שהיה קפטן נבחרת ישראל במשך עשור שלם ושירת את הנבחרת כ-15 שנים? תגידו לי אתם, איזה חשק יש לאוהדי נבחרת ישראל לראות את המשחקים כשעל הקוים עומד אדם שנוא ואויב הנבחרת בעבר? אני חושב שמי שקיבל את ההחלטה הזו זקוק לפסיכיאטר דחוף, אחרת אין לי הסבר למינוי הזה, זו בושה אחת גדולה!!!!

A post shared by Eyalberkovic (@eyalberkovich9) on