המנהל הטכני החדש של נבחרות ישראל, וילי רוטנשטיינר החל לעבוד, כאשר המשימה הראשונה שלו היא מינוי מאמן לאומי. מאמן נבחרת הנוער, אלון חזן, הפך להיות מועמד מאוד רציני מבחינת תפקיד המאמן הלאומי וצפוי להיפגש היום (רביעי) עם המנהל הטכני החדש.

בהתאחדות לכדורגל ציינו כי זה לא כל כך משנה מי כעת ימונה כמאמן הנבחרת,  כי יותר חשובה הדרך והבנייה של הכול מלמטה. רוטנשטיינר לא יקבע למאמן הנבחרת את הסגל או את ההרכב, אך הוא בהחלט יהיה מעורב בהרבה דברים, והמאמן הנבחר יצטרך להתאים את עצמו לעבודת צוות, לשינוי שרוטנשטיינר אמור להוביל וקיבל סמכויות רבות עם חופש עבודה.

אלון חזן (שחר גרוס)אלון חזן (שחר גרוס)

גם ניר קלינגר אמור להיפגש עם המנהל הטכני ביממה הקרובה. רוני לוי נמצא עם הקבוצה שלו אנורתוזיס הקפריסאית במחנה אימון בבולגריה, והוא יצטרך להיפגש באירופה עם רוטנשטיינר, שחוזר מחר לאוסטריה. גורמים רבים חושבים שבמצב הדברים הנוכחי חזן הוא האיש המתאים, כאשר רוטנשטיינר קיבל גם אפשרות להביא מאמן זר והוא בודק גם את האופציה הזו.

בתוך כך, בבית הנבחרות בשפיים קיבל מנהל המקום אריה הרשקוביץ הוראה לפנות את ניר לוין מהחדר בו ישב עד כה לטובת רוטנשטיינר. החדר שבו ישב עד כה לוין נקרא 'חדר הסוויטה'. מדובר בחדר גדול יחסית לשאר החדרים ולמעשה הדבר הזה מאותת שיש כעת בעל בית חדש שלוין יצטרך להתרגל לעבוד תחתיו. בהתאחדות יפנו מקום בבית הנבחרות על מנת שיהפוך לחדרו החדש של לוין.

בהתאחדות מצפים מרוטנשטיינר לחולל מהפכה גדולה מאוד הכוללת חריש עמוק ולמנות לתפקידים רק את מי שהוא ימצא לנכון בלי שיתערבו לו בבחירות שלו.