תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את מועדון ספורט אשדוד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי הולמת ועבירה על חוקת תקנוני הוראה של ההתאחדות ואת ג'קי בן זקן בגין העלבת שופט והתנהגות בלתי הולמת. הדיונים יתקיימו ביום רביעי, 17 באפריל בשעה 17:00.

הסעיף עליו תעמוד הקבוצה מעיר הנמל והבעלים שלה לדין נובע מדוח השופט בו צוין כי: “עם סיום המשחק, בדרכנו לחדר השופטים (עוזרי השופט ואנוכי), מר ג’קי בן זקן אשר עמד מאחורי הגדר הנמצאת בסמוך לכניסת חדר השופטים “קיבל את פנינו” במחיאות כפיים הפגנתיות, מזלזלות וצעק לעברי ‘יא אפס, תודה רבה, אפס אחד’”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בוחבוט: אם היה VAR היינו עם עוד 4 נקודות

עוד צוין: “לאחר מכן הנ”ל התקדם לפאתי כניסת המסדרון של חדר השופטים ובהיותו מוקף באנשי תקשורת, חברי הנהלת מ.ס אשדוד, שחקנים ואנשים נוספים, שוב הסתכל עליי ועל חברי לצוות השיפוט והוסיף לדבריו הקודמים ‘מודים לך מאוד, ברקורד שלך הורדת מועדון ליגה, לא ההנהלה, לא מאמנים ולא שחקנים. אוראל גרינפלד הוריד את מ.ס אשדוד ליגה’. כמו כן, תוך כדי ולאחר דבריו של הנ”ל, אנשים נוספים שהיו בסמוך אליו (ולא זוהו על ידינו), הוסיפו גידופים רבים כנגד צוות השיפוט”.

הסיבה שבגינה אשדוד תעמוד לדין היא: “מסך אלקטרוני מקולקל, רק השליש התחתון שלו עובד, סרטון עמותת ‘חברים לרצף’ לא הוקרן”. לגבי התפרעויות אנשי אשדוד נכתב: “בשטח שאמור להיות סטרילי, בצמוד לספסל סכנין, יש מי שעומדים ומשמיעים הערות קשות לעבר הקוון רועי חסן ולעברו. ביקשתי ממנהל האירוע כי הדבק יופסק לאלתר, נכחתי לכל אורך המחצית השנייה באזור והתופעה רק החמירה, מדובר באחיו של ג’קי בן זקן (נוני) ובבנו (אוראל). השניים לא הפסיקו לגדף את השופט במילים קשות, ביקשתי להוציא אותם אך הדבר לא נעשה”.