1. זה לגמרי מובן שרפואה בפנים עגומות, כרגיל, מנסה להרגיע את כולם ולטעון שאנחנו עדיין בתחתית ולא הבטחנו שום דבר. אבל גם רפואה עצמו יודע, כפי שהבינו כאן כבר לפני שבועיים, שהפועל לא תרד. ואם היו נותרים עוד שלושה ארבעה משחקים עד לסיום העונה הסדירה, היינו יכולים להחליף את צפירת ההרגעה בקול תרועה, ולהמר על כך שנעפיל לפלייאוף העליון. וזה חברים, למרות המשחק המשוגע של היום, מצביע יותר על מצבה של הליגה מאשר על מצבה של הפועל שלנו.

2. והיו להפועל העונה, למרות השישייה שהתחלקה כל כך יפה בין כל קשרינו וחלוצינו, משחקים טובים יותר. אבל הערב כל מטאטא ירה, מהים היבשה ומהאוויר, אל תשאלו, עאבד כבש, קאיו ואפילו זיקרי, כשכולם נתקלים במרכז הגנה מביך של הלוזונים בתוספת שני פנדלים מיותרים. זה היה מהערבים האלו שהכול נכנס, עד שאפילו במקרה שרובי לבקוביץ' היה כובש, איש לא היה מורט את שערותיו מתדהמה. ברכות לרפואה, שהוכיח שוב שהוא מאמן מצליח יותר משני המאמנים שפתחו את העונה.

שחקני הפועל ת"א חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני הפועל ת"א חוגגים (רדאד ג'בארה)

3. ויש לי חדשות לחברים הנחמדים מאשדוד, סכנין ופתח תקווה. הפועל לא תרד אף אם יתממש האיום של פיפ"א להוריד לנו שש נקודות כי משה הראל וחבריו לא שילמו לאיזה ברזילאי ששיחק כאן לפני יותר בעשור שלושה מיליון שקלים. מצד שני זה לא אמור להרגיע אותנו, כי יש סכנה מוחשית "שהגרזן" הזה, ינחת עלינו בעונה הבאה. וזה לא רק המיליונים של אבדג’י, לחוב הזה של ההוצאה לפועל של פיפ"א יש להוסיף עוד כמה וכמה מיליוני שקלים, יש המדברים על קרוב לעשרים כאלו, שהנהלות הפועל בעשור האחרון שכחו לשלם לכל מיני זרים שכבר שכחנו ששיחקו שם. ובפיפ"א לא מכירים את החכמות של "ההנהלה הקודמת", ולא אכפת להם שהקבוצה עברה מסגול, להראל אחזקות, לטביב, לחבר הנחמד והמנהל הכושל חיים רמון, דרך המפרק, לניסנובים. אם לא נשלם הם יעקלו לנו את החשבון, ינתקו את החשמל, ייקחו את רישיון הנהיגה, ובשפה של הכדורגל יורידו לנו נקודות. אבדג'י לעזאזל, מי זה בכלל ומי הביא אותו. אה, משה הראל וגיא לוזון.

אבדג'י (מערכת ONE)אבדג'י (מערכת ONE)

4. ואם כבר גיא לוזון, שפניו היו הערב אף עגומים מאלו של רפואה, הרשו לי להמר שלולא היה עונה לשם המשפחה שלו הוא עונה, היה מסיים את עבודתו עוד בסיום המשחק. תשאלו את מגמאדוב, הוא פינה את מקומו אחרי מפלה הרבה פחות מביכה מזו.

גיא לוזון (רדאד ג'בארה)גיא לוזון (רדאד ג'בארה)

5. היה זה נכון לתת לשחר הירש לבעוט את הפנדל "ולהכניס אותו לעניינים", אבל היה זה צודק ויפה, לתת את הכבוד לשחקן העונה רובי לבקוביץ'. וכבר אמרתי בפתיחה שאיש לא היה מרים גבה אם גם השוער הנהדר שלנו משתתף בחגיגה. בהצלחה בשבוע הבא נגד בית"ר, בעזרת השם עאבד וספורי יכבשו.

6. ויפה מצידו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל, על כך שהבטיח שארבעים אחוזים ממושבי האצטדיון העירוני בחיפה, ימכרו לקהל במחיר אחיד של 55 שקלים. ולא יפה מצידינו לבשר לזוארץ שאין סיכוי שהנבחרת תעפיל ליורו 2020. כבר מעל עשרים שנים אנחנו כותבים את זה , עוד באכסניות שכבר לא קיימות היום, ומעולם לא טעינו. אפילו אם זוארץ ימכור כרטיס במחיר של סטייק בפיתה.

שינו זוארץ (שחר גרוס)שינו זוארץ (שחר גרוס)