מכבי חיפה ומורה ייפגשו בשבוע הבא למשחק הגומלין במוקדמות הליגה האירופית על אדמת סלובניה, כאשר אל המפגש הזה תגיע הקבוצה הסלובנית עם חיזוק מוכר לחוד ההתקפה שלה – החלוץ פייסל מוליץ’, שרק במהלך השבוע האחרון שוחרר רשמית מהפועל תל אביב כפי שפורסם לראשונה ONE, וכעת חתם בשורותיה לשנתיים.

מוליץ’ בן ה-24, שמתנשא לגובה של 2.03 שיחק בחצי השני של העונה החולפת במדי בני יהודה, אליה הושאל מהאדומים. תחת יוסי אבוקסיס, כבש הסרבי שער אחד בליגה, השער שהנחיל לאלופה מכבי תל אביב את הפסד הליגה היחיד שלה העונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יש מה לתקן: הפועל ת"א מפסידה 2:1 לקטמון

בנושא אחר, הפועל תל אביב כבר גיבשה את רשימת היוצאים למחנה האימונים בקמפה, פולין, ביום ראשון הקרוב, בתוכה נכלל, לפי שעה, אולם במתחם חודורוב מאמינים כי בקרוב מאוד הבלם ייגרע מהסגל ויעבור לאורנבורג הרוסית, ששיפרה בפעם השנייה את הצעתה למועדון והציעה למועדון כ-300 אלף יורו, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

כזכור, הקבוצה הרוסית הגישה תחילה סכום ראשוני של 180 אלף יורו כדי להתחיל את המו"מ ונדחתה על הסף, כאשר האדומים בנו על סכום של כ-300 אלף יורו ממכירתו, על כך פורסם ב-ONE וכן על כך שהם העלו הצעתם בצורה משמעותית בסכום שקרוב למספר המבוקש ובכך הבלם קרוב למעבר בימים האחרונים.

כעת, הם שיפרו את ההצעה פעם נוספת והתקרבו צעד נוסף לעבר הסכום המבוקש ובהפועל ת"א מעריכים שהמו"מ ייחתך לכאן או לכאן ביום-יומיים הקרובים, כשהיציאה למחנה היא ביום ראשון. הכיוון הוא חיובי למעבר, שכן לגוטליב חוזה שמסתיים בסוף העונה הבאה ובחודש ינואר כבר יוכל לחתום על חוזה מקדמי לקראת מעבר לרוסיה כשחקן חופשי, מעבר אותו הוא נחוש לבצע. אולם, יש לציין כי האדומים מצפים למאמץ נוסף מצד הרוסים כדי שההעברה תיחתם.

שחקן נוסף שכבר לא יגיע להפועל ת"א הוא כריסטיאן קאליקס, שאמור היה להצטרף על תקן שחקן להשקעה לקראת העתיד ולהגיע כמושאל מקבוצת אטלס המקסיקנית, כאשר המו"מ היה לקראת סגירה, אולם קאליקס בחר לחתום בריאל מונרכס מליגת ה-USL בארצות הברית.

מנגד, מי שעוד עשוי להצטרף להפועל ת"א, מלבד שיר צדק המועמד המוביל לרשת את מקומו של גוטליב במרכז ההגנה, הוא לוסיו. לאחר פגישה לילית אמש בין האדומים להפועל חדרה, עדיין אין הסכמות לגבי מעברו של החלוץ הברזילאי להפועל, לאחר ניסיונות של כמה מתווים, כאשר חלק מהשחקנים שביקשה חדרה לא מעוניינים לעבור אליה וחלק מהשחקנים בתוכניות המקצועיות של ניסו אביטן.

בהפועל ת"א טוענים כי הסיכויים לצירופו של לוסיו, לו סעיף שחרור בסך 300 אלף דולר (200 של מועדון ו-100 שלו), הם 50:50 וכי הצדדים "צריכים עוד להתבשל ולהעלות רעיונות נוספים לביצוע העסקה".

המדים החדשים של האדומים נחשפו

בצל ההכנות המקצועיות, חשפו את חולצת הבית והחוץ שלהם לעונת 19/20 בפעילות ייחודית, כאשר שחקני הקבוצה המתינו לאוהדים במספר מוקדם שונים בתל אביב, שנחשפו בשעה אחידה. מאור בוזגלו, אוראל דגני, אריק ינקו, שחר הירש, יואב ג'ראפי, מוטי ברשצקי, קלאודימיר פריירה, ניר לקס ואור אינברום התחלקו לקבוצות והמתינו לאוהדים. עשרות אוהדים הגיעו למשרדי ארקיע, שער 5 בבלומפילד באוסישקין, שם קיבלו את החולצות והציגו אותן לקהל הרחב.

מאור בוזגלו משיק את החולצה החדשה של הפועל ת"א לעונה הקרובה (הפועל ת"א) מאור בוזגלו משיק את החולצה החדשה של הפועל ת"א לעונה הקרובה (הפועל ת"א)
אוהדי הפועל ת"א משיקים את החולצה החדשה לעונה הקרובה (הפועל ת"א) אוהדי הפועל ת"א משיקים את החולצה החדשה לעונה הקרובה (הפועל ת"א)