ניסו אביטן, מאמנה של הפועל חדרה עד לסיום העונה הנוכחית שהביא אותה להישגים נהדרים, נפגש היום (רביעי) עם שרון ניסנוב וזאב גרינברג, מבעלי הפועל תל אביב, וסיכם עקרונית את תנאיו במועדון, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

בהפועל ת"א הדגישו כי נותרו כמה פרטים אחרונים לסגירה מול המאמן החדש, כאשר הוא צפוי להרוויח כ-600 אלף שקל בעונה. כמובן, נותר גם לסיים רשמית את דרכו של רפואה שצפוי לקבל מכתב פיטורין בקרוב, כאשר הוא ייצא מחר לחופשה פרטית

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניסו אביטן יוצא מהפגישה עם שרון ניסנוב

הפגישה הוגדרה "חיובית" על ידי הגורמים מיד עם סיומה, ואליה הגיע אביטן לאחר שכבר פנה באופן ראשוני לראשי הפועל חדרה (כמובן בטרם המועדון החדרתי הודיע על פיטוריו). ניסנוב וגרינברג הציעו למאמן חוזה לשנתיים ללא אופציה. כעת, הצדדים רק ממתינים להסדר מול קובי רפואה, שעל הנייר לפחות עדיין מאמן את הפועל ת"א עם חוזה פיקס לעונה הבאה וללא הודעה רשמית על פיטוריו. הכדור למעשה בידיים של האדומים ולאחר פתרון נושא זה, ניתן יהיה לחתום רשמית.

הפגישה בין הצדדים נערכה במשרדו של היועץ המשפטי של המועדון, עורך הדין משה בן דת, בבית גיבור ספורט ברמת גן בנוכחות סוכנו אדם קידן. אגב, צעיף של הקבוצה הונח על השולחן כדי שיוכל לעטוף את צווארו של המאמן במקרה שירצו לערוך תמונה רשמית.

שרון ניסנוב, ניסו אביטן, אדם קידן (שחר גרוס)שרון ניסנוב, ניסו אביטן, אדם קידן (שחר גרוס)

פגישה זו התרחשה פחות מיממה לאחר שניסנוב הודיע לקובי רפואה כי הוא לא ימשיך בתפקידו בעונה הבאה בעקבות אי הסכמה על סעיף הפיצויים כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ובכלל המתיחות בין המאמן לבעלים. כעת, הפועל ת"א קרובה למינוי מאמן חדש, כאשר המאמן שהעלה את חדרה לליגת העל ואף לפלייאוף העליון בעונה היסטורית, צפוי להחליף את רפואה.

שרון ניסנוב וניסו אביטן (שחר גרוס)שרון ניסנוב וניסו אביטן (שחר גרוס)

אם אכן יחתום בהפועל ת"א, ובהתאם להתפתחויות בחלון ההעברות בנוגע לאדי גוטליב ואוראל דגני, אביטן עשוי לצרף עמו את דויד מתיאוס הבלם הספרדי הוותיק של חדרה, כאשר מדובר בקונצנזוס במועדון לאחר שהניסנובים בעצמם גיששו לגבי השחקן לאחר אחד המפגשים בין שתי הקבוצות.

ניסו אביטן (שחר גרוס)ניסו אביטן (שחר גרוס)
שרון ניסנוב (שחר גרוס)שרון ניסנוב (שחר גרוס)