פתיחת העונה של הפועל תל אביב רחוקה מלהיות משביעת רצון, אבל ניצחון מול הפועל רעננה ביום שבת ב-18:15 עשוי לשנות דברים לטובה עבור האדומים. היום (חמישי), ערך מאמן הקבוצה קובי רפואה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק. 

החבורה של רפואה תגיע למפגש מול הקבוצה של מנחם קורצקי שפופה בעקבות ה-2:1 שספגה בטוטו טרנר מול הפועל באר שבע, כאשר כבר הוליכה במשחק. מהעבר השני תחכה לה רעננה שמגיעה אחרי ההפסד למכבי נתניה וכשגם היא מסובכת בתחתית.

“זאת עובדה שהמשחק מול רעננה הוא קריטי, אנחנו יודעים מה המצב בטבלה. אני לא אומר את זה בשביל הכותרת, זה לא משחק על החיים ועל המוות. הוא משחק מאוד חשוב. אנחנו צריכים לנצח כי אנחנו לא מנצחים ומול כל יריב היינו באים בשביל לנצח”, אמר רפואה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קובי רפואה: "זה משחק חשוב כמו כל משחק"

“אנחנו נערכים כמו לכל משחק כל שבוע. אנחנו לא נבוא למשחק הזה כדי להתאבד ולהפקיר. נבוא מוכנים כמו שאנחנו באים לכל משחק, נעשה הכל כדי לנצח. אנחנו נבוא, נשחק מאורגן ומסודר, סוג המשחק שלנו. לחץ תמיד יש, זה התפקיד שלנו. כמובן שהפועל רעננה היא קבוצה קשה וטובה שגם רוצה נקודות, אבל אנחנו מסתכלים רק על עצמנו”.

“ברגע שהקבוצה לא מנצחת, אני לא יכול להגיד לכם שאתם טועים ואין משבר. כרגע, כל מה שיגידו על הפועל תל אביב זה נכון. אני יודע מה אני צריך לעשות. מבחינתי כמה שיותר שקט וכמה שפחות לתת לדברים מסביב להפריע, יותר טוב. הביקורות עלינו מוצדקות ובתקופה כזאת עדיף לנו לשתוק ולעבוד יותר”.

אוראל דגני מאוכזב (רדאד ג'בארה)אוראל דגני מאוכזב (רדאד ג'בארה)

“יש שקט במועדון, השחקנים יודעים מה צריך לעשות. אין פה מקורבים ואף אחד שמפריע. בן אדם שלא הולך לו אז באופן טבעי הוא בלחץ, אבל אנחנו צריכים לנסות ולהוריד מהם את הלחץ, גם בפן המקצועי וגם המנטלי. מבחינתי צריך לשמור על השקט ולשמור על השחקנים וככה אמשיך לנסות לעשות”.

“יעלו 11 שחקנים והם צריכים לעשות את העבודה. עומר דמארי לא יהיה בסגל, לגבי מוליץ’ אנחנו נחליט היום, אבל זה בכלל לא משנה. אני לא חושב שיש מסרים שאני מקבל מההנהלה, אני עושה מה שאני רואה לנכון. אנחנו מדברים וזה לגיטימי”.

“אם היינו עם עוד 6-7 נקודות בטבלה אז אוראל דגני היה בנבחרת. הדברים האלה גם משפיעים על זימונים. אין לי ספק שאם לא בקמפיין הזה אז בקמפיין הבא אוראל יזכה לזימון לנבחרת”.