גורמים הקשורים להפועל תל אביב מפעילים בחודשים האחרונים לחצים כבדים על לא מעט אנשים שיש להם קשרים להגיע למיליארדר רומן אברמוביץ', הבעלים היהודי של קבוצת צ'לסי.

כידוע, האדומים מחפשים משקיע שייקח את הקבוצה מהאחים ניסנוב וזאב גרינברג כדי שיוכל להוביל את הקבוצה לעבר צמרת הכדורגל הישראלי. השם של אברמוביץ' כבר עלה בעבר בהקשר של הפועל ת"א, וכעת שוב במרוצת החודשים האחרונים גורמים סביב הקבוצה מפעילים את כל מי שהם יכולים כדי ליצור קשר עם מי שכזכור עשה לפני פחות קצת משנה עלייה לישראל לאחר ששלטונות אנגליה לא חידשו לו את ויזת השהייה שלו בממלכה הבריטית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: ״שיחקנו טוב כל העונה ולא ניצחנו״

האנשים שמטפלים בכך חולמים לראות את אברמוביץ' הופך להיות הבעלים של הפועל ת"א ופותר לקבוצה את הבעיות הכלכליות. המגזין 'פורבס' דירג לא מזמן את אברמוביץ' במקום ה-107 בעשירי העולם, ולמעשה לישראלי-רוסי יש הון המוערך בכ-12.4 מיליארד דולר, והוא נחשב כיום למעשה לישראלי העשיר ביותר.

בעבר הרחוק כבר היה ניסיון לשדך את אברמוביץ' להפועל ת"א, כאשר איש העסקים לב לבייב סיכם על רכישת הקבוצה, כאשר בעלי הבלוז היה אמור לעזור לו מאחורי הקלעים. כבר סיכמו עם שחקנים שהיו אמורים להצטרף לקבוצה ואף חתמו עמם חוזים, ולאחר שברגע האחרון לבייב נסוג מהכניסה לקבוצה, אותם שחקנים זכו לקבל פיצוי כספי.  

'רומן אברמוביץ (רויטרס)'רומן אברמוביץ (רויטרס)

בתוך כך, גורמים הקשורים לקבוצה מנהלים מו"מ עם איש עסקים ערבי המתגורר בלונדון לו יש משפחה בישראל כדי שירכוש את הקבוצה. אותם גורמים אמורים לקיים בקרוב פגישה בלונדון עם אותו איש עסקים, כאשר יש ניסיון לשדך לו קבוצה של אנשי עסקים שאוהדת את התל אביבים, כדי שתיתן לו עזרה בכניסה עתידית שלו למועדון.