ראשי מכבי חיפה, ובכללם הנשיא יעקב שחר, כמו גם המנכ”ל אסף בן דב, נפגשו עם ראשי בני יהודה ובהם הבעלים ברק אברמוב בניסיון לקדם את עסקת דולב חזיזה, שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE בתחילת החודש שעבר.

הצדדים מנסים להגיע למתווה לפיו חיפה תעביר מספר שחקנים לבני יהודה ובנוסף סכום כסף שייקבע. חזיזה סומן על ידי המאמן מרקו בלבול בחודשים האחרונים ואחרי ירדן שועה, שעבר בחלון ההעברות של ינואר, לא מהנמנע שנראה שחקן נוסף של בני יהודה עושה את המעבר לכרמל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: השער שדולב חזיזה לא ישכח אף פעם

כמו כן, במועדון לא פוסלים את האפשרות לבדוק מול מכבי ת"א את אופציית מתן בלטקסה. למרות זאת, נכון לעכשיו בחיפה טוענים שיש להם שני מגנים דוגמת סאן מנחם ויהב גרופנקל שאינם נופלים מבלטקסה.

כזכור, בשבוע שעבר הודיעה חיפה לבני יהודה כי היא יורדת מחזיזה, אך כנראה שהתבצעה הערכה מחודשת באשר לתוכניות הרכש של המועדון, שיידע כבר בשבוע הבא את זהות היריבה הראשונה בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית.

כפי שפורסם ב-ONE, חזיזה לא פוסל את האופציה שימשיך בבני יהודה, אך מתכוון לבדוק אופציות בחו"ל. הקשר מחזיק בחוזה לעונה הבאה ובמועדון לא מתכוונים לוותר עליו אם לא יקבלו את הסכום אותו הם דורשים.

חזיזה. חוזה לעוד עונה (עמרי שטיין)חזיזה. חוזה לעוד עונה (עמרי שטיין)

חזיזה בן ה-23 (24 בתחילת החודש הבא), שהתחיל את הקריירה בסקציה נס ציונה שעוד שיחקה בליגה א’, עבר ב-2014 לבני יהודה ובמדיה כבש 8 שערי ליגה ב-77 הופעות (בעונה האחרונה 3 שערים ב-35 משחקים), כשבדרך הושאל להפועל רמת גן בעונת 2017/18 ורשם 31 הופעות מבלי לכבוש כלל בליגה. ברזומה שלו ניתן למצוא שני גביעי מדינה בהם זכה יחד עם הכתומים, ב-2016/17 ובעונה החולפת.