במכבי חיפה קיבלו בסיפוק את תוצאת המשחק אמש (חמישי) מול מורה בידיעה שיתרון של שני שערים צריך להספיק לגומלין שיתקיים בשבוע הבא בסלובניה במסגרת סיבוב המוקדמות הראשון בליגה האירופית. מבלי להמעיט בערכו של הניצחון, במועדון יודעים היטב שמורה קבוצה חלשה מאוד שנפלה מהרגליים במחצית השנייה, בעיקר בגלל החום הכבד ואחוזי הלחות הגבוהים ששררו באצטדיון.

יחד עם זאת, כבר עכשיו ברור שמה שהספיק מול מורה לא יספיק למשחקי הליגה והקבוצה תהיה חייבת חיזוק. בלבול רוצה מאוד לצרף לפני הכל בלם וקשר אחורי ורק אחר כך יתפנה לעמדות נוספות, כשלכולם ברור שהקבוצה חייבת גם מגן שמאלי: "זה צועק לשמיים שאנחנו צריכים מגן שמאלי, בלי רכש יהיה לנו קשה להמשיך ולהתקדם. הקבוצה זקוקה לשחקן שובר שוויון באמצע המגרש", אמרו בכרמל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: עוואד שינה את המשחק, לא יהיה קל

מתברר שהחום הכבד השפיע לא רק על הסלובנים אלא גם על החניכים של בלבול, להם היו טענות לתנאים בסמי עופר: "יש רגעים שהרגשנו שאנחנו נחנקים ממזג האוויר ומהעובדה שאין פתחי אוויר באצטדיון. אי אפשר לנשום במגרש. היה לנו קשה מאוד לשחק. הרגשנו שאנחנו שוקלים 120 קילו. לכל אחד במחצית ירד דלי של מים, חייבים למצוא פתרון לכך”.

מעמדם של מספר שחקנים בחיפה לא ברור בשלב זה וייתכן שבהמשך יהיו תזוזות לכאן או לכאן. זה מתחיל בשוער עומרי גלזר, שבשלב זה נשאר כשוער שני, נמשך בסאן מנחם שצריך לקבל החלטה לגבי עתידו, כמו גם גיל יצחק, שעל פי כל הדעות יושאל, בעיקר אחרי שלסגל יחזרו ניקיטה רוקאביצה וההולנדי יאניק ווילדסחוט שנראה עדיין חלוד וייקח זמן עד שייכנס לכושר משחק.

יאניק ווילדסחוט, חלוד (רדאד ג'בארה)יאניק ווילדסחוט, חלוד (רדאד ג'בארה)

ירדן שועה הוחלף אחרי שהרגיש את שריר התאומים אך הדבר לא צריך למנוע בעדו לפתוח בגומלין. בסיום המשחק, על פי בקשתו של מנהל הקבוצה רפי אוסמו, השחקנים הצטלמו לתמונה משותפת בחדר ההלבשה עבור קרים פריי, שמצידו בירך את חבריו בחשבון האינסטגרם שלו.