מלבד המשחק מול הפועל באר שבע, יש עוד עניינים שמעסיקים את מכבי תל אביב, בעיקר אחרי הדברים של ולדימיר איביץ' במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, אשר גרמו לכולם להיות דרוכים מאוד.

מצד אחד, יש הטוענים כי הסרבי רוצה לגרום לכל השחקנים להילחם עד הדקה האחרונה כדי לא להפסיד אף משחק עד לסיום העונה. לטעון כי "הסברתי להנהלה מה צריך לעשות כדי להצליח באירופה בעונה הבאה", וכי יש לבצע שינויים, יכול להיות גם ה"בוסט" הנוסף ששחקנים יקבלו על מנת להוכיח שאין שום צורך בביצוע שינויים. מאידך, אלה אשר נמצאים ביחסים קצת יותר קרובים אליו מספרים כי הסרבי מבין שעליו לחזק את הסגל עוד יותר וכי זה יצטרך לבוא דרך עמדות הזרים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"מקווים להביא תוצאות כמו מול נתניה"

בגזרת הישראלים מכבי ת"א מוגבלת. אין כל כך שוברי שוויון בחוץ. הליגיונרים לא ממהרים לחזור ועל דמי העברה אין כרגע מה לדבר, גם לא על משכורות מנופחות, כך שחיזוק יצטרך להגיע דרך הזרים. פרדראג ראיקוביץ' עתיד להיות מוחלף באנדראס יאניוטיס היווני, למכבי יש עמדה של זר פנויה ולשם ייכנס חלוץ.

אך זה לא מספיק ולפי תכניות העבודה אשר קיימות בימים אלה במועדון, יהיה ניסיון להתחזק בשלושה זרים חדשים לפחות. בלם וחלוץ בגדר חובה. הקבוצה צריכה חיזוק בהגנה וגם בקישור כאשר אורוש ניקוליץ' כלל לא בטוח שיוכל לשחק עם המועדון במוקדמות האלופות. כך שכרגע נשקלות כל האופציות והזרים, למעט אנריק סבוריט, מתנדנדים. הדברים תקפים בעיקר לגבי ז'איר אמאדור שלא הצליח להפוך לבלם המוביל במכבי העונה, וגם לגבי צ'יקו אופואדו שכנראה לא ישוב לשחק העונה עם פציעת קרסול לא פשוטה. סוכנו, אגב, סזאר בראובסקי, נמצא בישראל בימים אלה לאחר שנחת אתמול, מה שאולי מספק רמז נוסף למצבו המקצועי.