מכבי תל אביב ממשיכה את השיחות עם הראקלס בנוגע לחלוץ הספרדי אדריאן דלמאו ורצתה לצרף אותו כבר לקראת מחנה האימון השני אליו תצא בעוד ארבעה ימים, אך בינתיים הוא מתרחק. דלמאו יחזור לאימוני קבוצתו ביום שישי הקרוב, כאשר המנהל הספורטיבי של הראקלס טען כי אין הצעה קונקרטית לגביו בשלב הזה.

אולם, ל-ONE נודע כי הצהובים כבר בודקים אופציות נוספות למקרה שלא יצליחו להבשיל את השיחות מול הראקלס. אחד המועמדים שעל הפרק הוא החלוץ השבדי-מונטנגרי, דינו איסלמוביץ' בן ה-25, המשחק באוסטרסונד השבדית וכבר נמצא בפעילות בעונת 2019 שהחלה במדינתו לפני כשלושה חודשים. יש לו עד כה ארבעה שערים ב-12 הופעות. מדובר בחלוץ בסגנון שונה משל דלמאו והוא מתנשא לגובה של 190 ס"מ. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יש מסירות שרק ליאו מסי יכול לראות

בעונת 2018 שיחק גם כן באותה הקבוצה ורשם בשורותיה תשעה שערים. עונה לפני כן שיחק בטרלבורג מהליגה השנייה בשבדיה והיו לו 8 שערים. הוא הגיע לקבוצות בשבדיה אחרי קדנציה קצרה ולא מוצלחת בהולנד במדי כרונינגן. לפני כן היה במחלקת הנוער של מאלמו ובפולהאם. יש לציין כי איסלמוביץ' נמצא על הרדאר של לידס יונייטד מליגת המשנה באנגליה, כאשר דווח לפני עשרה ימים כי מרסלו ביילסה בעצמו טס לצפות בו באחד ממשחקי הקבוצה. 

בנוסף, עוד שחקן אשר נבדק בימים האחרונים הוא אנדריי בוריאצ'וק בן ה-23, השייך לשחטאר דונייצק. האוקראיני שגדל במחלקת הנוער של שחטאר מתנשא לגובה של 176 ס"מ, והוא יכול לשחק כחלוץ מטרה וגם כחלוץ בכנפיים. בשתי העונות האחרונות הושאל למאריופול האוקראינית, בעונה הראשונה כבש חמישה שערים ובשנייה שבעה. 

אנדריי בוריאצ'וק במדי נבחרת אוקראינה (רויטרס)אנדריי בוריאצ'וק במדי נבחרת אוקראינה (רויטרס)

בנושא אחר, כחלק מההכנות לקראת העונה שבפתח, שחקני מכבי תל אביב התעדכנו בשינויים אשר נעשו הקיץ בחוקי המשחק זאת אחרי שהשופט הבינלאומי רועי ריינשרייבר העביר לקבוצה ולצוות המקצועי סקירה על עדכוני החוקה שנכנסו לתוקף החל מה-1.6. בין השינויים שהוצגו היה עדכון חוקה שמטרתו לגרום לאחידות גדולה יותר בכל הקשור לשריקות על נגיעות יד, עדכון הקובע כי במקרה של חילוף, על השחקן המוחלף לצאת מהמגרש מהנקודה הקרובה ביותר למיקומו ולאו דווקא ממרכז המגרש, עדכון הקובע כי שחקן התקפה חייב להיות במרחק של לפחות מטר אחד "מהחומה" שמציבה היריבה ועוד.