בבית”ר ירושלים טרם נרגעו מאירועי אימון פתיחת העונה אתמול (רביעי) של הקבוצה. התחושה בקרב ראשי המועדון היא שהקבוצה חזרה שנה אחורה. על אף שמדובר במיעוט אוהדים, טוענים בבית״ר כי הנזק שיכול להיגרם למועדון אדיר מבחינה ציבורית. 

הבעלים משה חוגג מתוסכל מאוד. בעל הבית של הקבוצה שיוצא הערב לחופשה משפחתית, עדיין לא נרגע מאירועי בית וגן. אחרי השקעה כל כך גדולה של מיליוני שקלים, מבחינת חוגג הכל התרסק לו מול העיניים. בשעות הלילה המאוחרות נפגשו בביתו של חוגג ראשי המועדון: היו״ר אלי אוחנה, המנכ״ל מוני ברוש והמנהל המקצועי יוסי בניון, כדי לדון בעתידה של בית”ר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי בית"ר תומכים ומעודדים את עלי מוחמד

ברשתות החברתיות החלה התארגנות שקוראת לכל האוהדים להגיע לבית וגן על מנת להביע תמיכה בעלי מוחמד ובחוגג. בסופו של דבר הוחלט כי יתקיים מפגן תמיכה בשעה 10:00. אוהדים רבים חוששים שחוגג ירים ידיים. על פי הדיווחים בבית וגן, הבעלים עדיין לא אמר את דברו בנוגע להעברת הקבוצה בבקרה, אך נראה כי בעל הבית לא יעשה מעשה קיצוני וכן יעביר את הקבוצה בבקרה גם אם יבחר למכור אותה, דבר אחרון לסיום שממחיש יותר מכל את הסערה סביב האוהדים שהגיעו לבית וגן. 

בסיום האירועים במגרש האימונים של בית”ר, יצא יוסי בניון מבית וגן עם עלי מוחמד, אחד הילדים שהיו בסביבה קילל את עלי מוחמד וגם נהם לעברו, דבר שהרתיח עוד יותר את המנהל המקצועי. בתגובה יוסי בניון לא יכול היה להישאר אדיש ותקף מילולית את אותו אדם שקילל את השחקן. בניון פשוט התקשה לשאת את זה שאוהד מקלל את מוחמד בפניו, מבייש אותו ופוגע בו ולכן התערב ולא הרשה לעצמו להתעלם מהסיטואציה. אותו אוהד נעצר על ידי המשטרה ואף הוגשה כנגדו תלונה במשטרה.

אוהדי בית"ר ירושלים פורצים למתחם האימונים (איציק בלניצקי)אוהדי בית"ר ירושלים פורצים למתחם האימונים (איציק בלניצקי)

בית משפט השלום נעתר לבקשת המשטרה והרחיק אוהד בית"ר  כבן 26 ממגרשי הכדורגל עד לסוף העונה, זאת בעקבות מעצרו לאחר שנצפה מפעיל על פי החשד רימון עשן באימון.

למרות כל הבלגן סביב אימון הפתיחה, בקבוצה מהבירה המשיכו להתחזק לקראת עונת 2019/20. בלמה של מכבי יבנה בעונה החולפת, יקיר ארצי, חתם לשנתיים באמצעות סוכנו אורן יחזקאל ובכך הפך לרכש נוסף של הקבוצה מהבירה.

אורן יחזקאל, יקיר ארצי ואלי אוחנה (בית"ר ירושלים) אורן יחזקאל, יקיר ארצי ואלי אוחנה (בית"ר ירושלים)