רגע לפני המפגש מול הפועל חיפה, בית”ר ירושלים הודיעה רשמית היום (חמישי) על הארכת חוזהו של בלם הקבוצה, אור זהבי, לארבע שנים נוספות, באמצעות סוכנו איתן מזרחי, זאת לאחר שהשחקן סרב בתחילה להצעה שקיבל. לאחר החתימה אמר זהבי: “אני מודה לבעלים משה חוגג, לאוחנה ולמוני ברוש על האמון והרצון להמשיך יחד, יאללה בית״ר!”. מהמועדון נמסר: “אור עשה השנה קפיצת דרך משמעותית ואנו רואים בהחתמתו חלק מהאסטרטגיה של המועדון ובניית התשתית המקצועית על שחקנים מוכשרים תוצרת בית”.

לקראת המשחק הראשון בפלייאוף התחתון, המאמן ניר קלינגר עשוי להחזיר להרכב הפותח מול האדומים מהכרמל את פרדי פלומין שלא פתח במשחק מול הפועל תל אביב. בתוך כך, נראה כי לא בטוח כלל שמאור בוזגלו ימשיך ללבוש את מדי בית”ר ירושלים גם בעונה הבאה, כאשר הסיכויים לכך קיימים אך לא גבוהים. מו”מ בין אביו יעקב בוזגלו לבעלים משה חוגג טרם עלה על פסים רשמיים, בבית”ר מבינים כי ייתכן שבוזגלו לא ימשיך בעונה הבאה לאחר שהוחלט בהנהלת המועדון כי לשחקנים המסיימים חוזה לא ישודרגו החוזים עליהם הם חתומים העונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוחנה: יש אכזבה אדירה מהעונה

על פי מקורות בבית וגן, מאור בוזגלו מבחינתו לא מתעסק בעונה הבאה ואת עיקר העבודה עושה האבא יעקב. בבית״ר חושדים שמאחורי הקלעים כבר נערך ניסיון ראשון לשדך את בוזגלו למכבי חיפה בעונה הבאה, כך נודע ל-ONE. כזכור, בוזגלו לא הגיע עם מכבי חיפה על סיכום על המשך דרכו ונפרד ממנה רשמית בחודש יוני 2018.

יעקב בוזגלו הגיב לידיעה ב-ONE ואמר: “אף אחד במדינה הזו לא ילמד אותי איך להתנהל עם מאור. אני מחודש ינואר על פי חוק חופשי לעשות מה שהכי נכון לבן שלי ואני לא חייב הסברים. יש לי הסכם עם ביתר לעונת 2018/19, מחודש ינואר מאור שחקן חופשי לעשות מה שהכי נכון בשבילו. קיבלתי טלפון מחוגג שאמר לי שניפגש בחודש מרץ, אני מכבד אותו מאוד, אנחנו כבר באמצע חודש מרץ ולא פנו אלינו”.

יעקב בוזגלו. "לא אשב בחיבוק ידיים" (נעם מורנו)יעקב בוזגלו. "לא אשב בחיבוק ידיים" (נעם מורנו)

“אחכה לסוף החודש אבל לא אשב בחיבוק ידיים, התפקיד שלי לדאוג לבן שלי, כל הספקולציות לא מעניינות אותי. העדיפות תמיד להמשיך במועדון שבו מאור משחק אבל אם זה לא יבשיל אז לא קרה כלום. אנחנו ניתן לבית״ר את כל הכבוד, אם לא יפנו אלינו עד סוף החודש כל אחד יכלכל את צעדיו. נותרו עוד שבעה מחזורים לסיום העונה, מה שחשוב לנו לבוא בכל משחק ולתת את המקסימום ובעיקר לנצח”.

מלבד בוזגלו, עוד התמודדות שצפויה לחוגג, היו”ר אלי אוחנה והמנכ״ל מוני ברוש נוגעת לשוער איתמר ניצן שמחזיק בחוזה לעונה הבאה אך ספק אם יסכים להיות שוער משנה בבית״ר עם הגעתו של ארנסטס שטקוס. 

איתמר ניצן. "מה יהיה בעונה הבאה? לא יכול להגיד" (איציק בלניצקי)איתמר ניצן. "מה יהיה בעונה הבאה? לא יכול להגיד" (איציק בלניצקי)

ניצן: “אני צריך בסופו של דבר לדאוג לעתיד שלי ושל המשפחה שלי”

ניצן מפגין יכולת גבוהה מאוד בשער בית”ר ואחרי עונה כזו להסתפק בישיבה על הספסל בעונה הבאה לא באה בחשבון. ל-ONE אמר ניצן: “אני לא יודע מה יהיה בשנה הבאה, קודם אצטרך לסיים את העונה בצורה שבה אני משחק עד עכשיו, מה שיהיה בעונה הבאה - אלוהים גדול. אני מאוד רוצה להישאר במועדון הזה, להיות שוער ראשון של בית”ר זה כבוד גדול, ענקי עבורי, ללבוש את האפודה הראשונה של מועדון בית״ר ירושלים זו גאווה. כל עוד יתנו לי את הצ’אנס הזה אעשה זאת בגאווה ענקית. מה יהיה בעונה הבאה? אני לא יכול להגיד. נצטרך לשבת ולדבר ולראות לאן פנינו מועדות, אני צריך בסופו של דבר לדאוג לעתיד שלי ושל המשפחה שלי. אם שני הדברים יצטלבו ואני אצליח לעשות את זה בבית”ר ירושלים, לא יהיה מאושר ממני”.

איתמר ניצן וניר קלינגר במסיבת העיתונאים (איציק בלניצקי)איתמר ניצן וניר קלינגר במסיבת העיתונאים (איציק בלניצקי)