הפועל תל אביב קרובה לשינוי משמעותי בחוליית ההגנה שלה, כאשר אדי גוטליב, בלמה בארבע העונות האחרונות, הולך ומתקרב למעבר לאורנבורג הרוסית, ובמתחם חודורוב מעוניינים לצרף את שיר צדק מיד לאחר שהעסקה תושלם. ל-ONE נודע כי הבלם כבר הודיע לראשי הפועל באר שבע על רצונו להצטרף להפועל תל אביב (ממנה קיבל הצעה לשנתיים), במטרה לפתוח במו"מ על פיצוי תמורת ויתור על חוזהו.

כזכור, הבלם קיבל הודעה בתחילת החודש שעבר כי הוא לא בתוכניות המקצועיות של ברק בכר ומאז התאמן עם דור אלו, חן עזרא, עדן בן בסט ובן תורג'מן בקבוצת "המנודים". במקביל, מאמן התל אביבים, ניסו אביטן, סימן אותו כמועמד המוביל להחליף את אחד הבלמים שלו, כשגוטליב מחפש קבוצה רוסית בשנים האחרונות ואוראל דגני בעצמו עשה קולות של עזיבה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market - תוכנית מספר 6

לאחר מספר שיחות בין צדק לאנשי הפועל ת"א, הוא הביע הסכמה לחתום בקבוצה וכעת, כדי לא לבזבז עוד יותר זמן ולהתאמן כ"מנודה", הוא מבקש למעשה לסכם מול הבאר שבעים את הפיצוי שיקבל בעבור העובדה שיעבור לקבוצה אחרת, לבקשת המועדון, במטרה לחתום על החוזה במתחם חודורוב, אולי אפילו עוד לפני עזיבתו הרשמית של גוטליב, כשבקבוצה מרגישים שהראש של האחרון לא ממש מרוכז בהפועל ולכן רוצים לתרגל כבר במחנה האימונים את צדק.

בנושא אחר, אם לא די בכך שעמנואל בואטנג ואיבריהם אימורו, הגנאים של הפועל ת"א, הגיעו באיחור ארצה בשל ענייני ויזה שהסתבכו, לפי שעה הם לא יכולים לטוס עם חבריהם למחנה האימונים בפולין ביום ראשון הקרוב, בשל העובדה שטרם התקבלה אשרת כניסה עבורם, כאפריקאים, ובוולפסון מנסים לפתור את הסוגייה.

שיר צדק (רדאד ג'בארה)שיר צדק (רדאד ג'בארה)

אלטמן קרוב לשחרור מפנאתינייקוס ומנהל מו"מ מתקדם עם הפועל

עומרי אלטמן, קשרה של פנאתינייקוס, קרוב לסיכום על שחרור מהקבוצה היוונית, כאשר במקביל הוא מנהל מו”מ מתקדם עם הפועל תל אביב לגבי חזרה למתחם חודורוב לאחר כשנתיים במדינה השכנה. האדומים מאמינים כי העסקה תצא לפועל בימים הקרובים בעוד השחקן צפוי לנחות הערב בישראל.

אלטמן בן ה-25 צפוי לקבל פיצוי מהירוקים מאתונה על כך שהוא מוותר על המשך חוזהו, כשבהפועל הוא עשוי לחתום על חוזה לשנתיים או שלוש. ביממה האחרונה נרשמה התקדמות משמעותית במו"מ בין אלטמן לבין פאו והשחקן אף צפוי להשתחרר רשמית מהמועדון עד תחילת שבוע הבא. 

עומרי אלטמן (שחר גרוס)עומרי אלטמן (שחר גרוס)

חוזהו ביוון עומד על סך כ-350 אלף יורו. אחר כך, יואץ המו"מ מול הפועל ת"א, שמדברת איתו בחודש האחרון וכבר הודיעה לו באיזה שכר תוכל לעמוד. אלטמן, שכבר הביע נכונות לחזור למתחם חודורוב (שם העביר שתי עונות עד שירד עם הקבוצה לליגה הלאומית), הודיע לאחרונה לאדומים כי יעדכן לגבי ההתקדמות שלו במו"מ עם קבוצתו הנוכחית, כאשר המו"מ מול מכבי חיפה התקרר. 

בוולפסון ראו באלטמן בשבועיים האחרונים המועמד המוביל לחזק את חוליית הקישור, כאשר לא נרשמה התקדמות משמעותית במגעים מול הקשרים חנן ממן, גידי קאניוק או אליאל פרץ. האדומים מאוד מקווים לראות גם את צדק וגם את אלטמן חותמים ביומיים הקרובים ומצטרפים למחנה האימונים של הקבוצה ביום ראשון.

עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)