אחרי ההודעה אמש (שני) בישיבת ההנהלה, בסקציה נס ציונה מאמינים כי היושב ראש, אלי כהן לא יעזוב את הקבוצה בסופו של דבר על אף שהודיע כי הוא לוקח צעד אחורה ואף שוקל את דרכו. אנשי הקבוצה כמו גם אוהדים רבים הביעו תמיכתם בכהן ומעוניינים לראותו נשאר בתפקיד אחרי ההעפלה ההיסטורית לליגת העל. 

כהן זוכה להערכה גדולה על פועלו בשנים האחרונים ביחד עם המנכ״ל רונן זייגרמן אחרי שהובילו את המועדון עד לליגה הבכירה ובנס ציונה מאמינים כי מדובר בקשיי התאקלמות לגיטימיים אחרי העלייה. בסביבתו של כהן סיפרו כי היו״ר ציפה לתמיכה רחבה יותר תקציבית – שלא הגיעה וביחד עם הרצון לסיים את סאגת האצטדיון וכמו כן גם מציאת ספונסרים, הרגיש שהדברים מעפילים על עיסוקיו האישיים אבל כאמור ישוב לסייע לקבוצה כבר בימים הקרובים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טסלפפה: אני לא אשאר בנס ציונה בעונה הבאה

בתוך כך, התקדמות משמעותית נרשמת במשא ומתן המתנהל בין מכבי חיפה וסקציה נס ציונה באשר להשאלתו של שוער הירוקים, עומרי גלזר. הצדדים יפגשו בימים הקרובים שוב על מנת לדון בעניינים הכספיים שנותרו על השולחן במטרה לסגור את המעבר בעוד הכיוון הוא חיובי. השוער בן ה-23 שגם הביע רצונו לעבר, צפוי להגיע לעולה החדשה בהשאלה לעונה אחת ולשמש כשוער הראשון שלה.

הקיץ של הכתומים עדיין לא הניב פירות כשבמועדון שאלו נכון להיום, את איילון ירושלמי ממכבי נתניה, האריכו חוזהו של רז שטיין ונפרדו מנאור סבג לטובת הפועל באר שבע, אך מעבר לכך טרם נרשמו שינויים בסגלו של עמיר תורג׳מן כשהמגן רומריק אטו מתקרב וצפוי לחתום עם חזרתו ארצה בשבוע הבא. בטרם אימון הפתיחה הרשמי שיתקיים ב-2.7, בקבוצה ממתינים להתפתחויות עם אילון אלמוג ממכבי תל אביב כמו גם שחקנים נוספים של האלופה וקבוצות נוספות על מנת להשאיל שחקנים שיחזקו את הסגל. 

רומריק אטו מול רנה מיחליץ' (אחמד מוררה)רומריק אטו מול רנה מיחליץ' (אחמד מוררה)

בנוסף, במשך השבוע הקרוב צפויות פגישות בין אנשי המועדון לעיריית ראשון לציון באשר לתיקון הליקויים הדרושים באצטדיון הברפלד על מנת לאשרו לליגת העל, ״השאיפה היא לשחק באצטדיון הקרוב ביותר לעיר שלנו למען המועדון וכמובן הקהל. אנחנו עושים את מירב המאמצים לשם כך ומאמינים שיהיה בסדר״, אמר גורם במועדון בשיחה עם ONE ואף הוסיף, ״התקיימה אתמול פגישה באווירה חיובית מאוד עם ראש העיר שלנו שהבטיח לעשות את כל שביכולתו על מנת לסייע למועדון לשחק כמה שיותר קרוב״. כמו כן, סבורים בנס ציונה כי השיפוץ הגדול באצטדיון המקומי בעירם יחל כבר בתקופה הקרובה על מנת לאפשר לסקציה לשחק בבית כבר בעונה הבאה.