מכבי תל אביב מעדיפה למכור את מתן בלטקסה לבני יהודה ולא למכבי חיפה. אחרי פגישה בין המועדונים, עולה כי הצהובים דורשים 600,000 ש"ח על מחצית מכרטיסו של המגן השמאלי ומעוניינים לבצע את העסקה עם הכתומים ולא עם הירוקים, שרוצים גם הם את השחקן. 

בני יהודה מצידה מוכנה לרכוש את בלטקסה, אך בסכום נמוך יותר ויש ניסיון להגיע לעמק השווה על השחקן בעבור כ-450,000 ש"ח. בכל אופן, נראה כי יש כיוון חיובי לבצע את העסקה בין הצדדים ובלטקסה ימשיך לשחק בשכונת התקווה גם בעונה הבאה, כאשר לצהובים יישארו 50% מכרטיסו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משבצות ובוקה: המדים החדשים של מכבי ת"א

עוד שחקן שהצהובים מעוניינים למכור הוא אליאל פרץ בסכום של 900,000 ש"ח, כאשר גם שגיב יחזקאל עשוי להימכר בסופו של דבר והוא לא יפתח את האימונים עם הקבוצה. מ.ס. אשדוד רוצה לצרף את יחזקאל אבל נראה כי בהקשר של השחקנים האלה, מכבי ת"א מעדיפה למכור ולא להשאילם יותר.

איתן טיבי לא הבין את הפרסומים אתמול בתקשורת על כך שהוא עוזב למכבי חיפה ולא נשאר במועדון. נכון לרגע זה, השיחות בין מכבי ת"א לבלם הופסקו אחרי שסירב לחתום על החוזה, הצהובים קיבלו מסרים כי הוא עובר למועדון הירוק אך יכול מאוד להיות כי היו אלה מסרים שנועדו להלחיצם כדי לשפר את ההצעה. בכל אופן, במכבי מעריכים כי השחקן לא ימשיך אך בסביבתו טוענים עוד כי הכל פתוח וכלום לא נסגר עם שום צד.