מכבי חיפה מקווה להנחית במהלך מחנה האימונים לפחות שני זרים בתפקיד הבלם והקשר. הקבוצה תצא מחר (רביעי) לאוסטריה ושבוע לאחר מכן תמשיך לסדרת משחקים בהולנד, שם מקווה המאמן מרקו בלבול לגבש את ההרכב המסתמן של הקבוצה.

עמית זנטי, רמי גרשון, רועי קהת ועומרי גלזר נמצאים ברשימת היוצאים למחנה האימונים. לעומתם, מי שיישארו בארץ הם שון וייסמן, שמחפש אלטרנטיבות מעבר לים, וניקיטה רוקאביצה שסיים חוזה. האחרון אמר למקורביו: “אני רוצה להמשיך לשחק בחיפה, שם יודעים בדיוק מה צריך לעשות". רוקאביצה לא מוכן לחוזה החדש שהוצע לו בסוף השבוע שעבר לפיו ישתכר 250 אלף דולר לעונה. האוסטרלי נחוש לקבל חוזה לשנתיים ולא לשנה. כך או כך, לא מעט סימני שאלה עתידיים ישנם כרגע לגבי עתידם של רמי גרשון, רועי קהת, קרים פריי וג'ורג' מנדז'ק. השניים האחרונים רצויים מאוד, אבל הדברים מורכבים ואינם תלויים רק במכבי חיפה.

מנדז'ק. יושב על הגדר (ניסן עייש)מנדז'ק. יושב על הגדר (ניסן עייש)

במועדון פסימיים מאוד לגבי האפשרות שפריי ימשיך בקבוצה וכבר מחפשים אלטרנטיבות. בנוגע למנדז'ק, יש הגורסים במועדון שאין הצדקה לממש את האופציה על השחקן בחצי מיליון דולר העברה לקבוצתו הצ'כית ספרטה פראג והאפשרות שיישאר תהיה רלוונטית רק אם יצליח להשתחרר מהמועדון שלו ללא תמורה.