הפועל תל אביב אמנם עצרה במעט את ההכנות לקראת העונה הבאה בכל הנוגע לרכש, כשמקביל היא בוחנת אפשרות לצרף את מאור בוזגלו ומנסה למצוא לכך פתרונות כלכליים. בנוסף, היא מחכה לתשובות מבני סכנין לגבי פיראס מוגרבי, אבל זה לא הכל. ל-ONE נודע לראשונה כי האדומים מנהלים מגעים מול הפועל עכו בנוגע לחלוץ בן אז'ובל, עליו דורשת הקבוצה הצפונית 700 אלף שקלים, כמו גם הפועל באר שבע ומכבי פתח תקווה.

כפי שפורסם בחודש שעבר, אז'ובל כבר סומן על ידי האדומים כאפשרות לחיזוק, אולם הנושא כלל לא היה רלוונטי כל עוד הפועל חיפה החזיקה באופציה לרכישתו. לאחר שהדד-ליין חלף, הפועל עכו שוחחה בעניין החלוץ עם מכבי פ"ת שרצתה אותו לליגת העל, ירדה ללאומית ועדיין רוצה לצרפו, ב"ש שכרגע לא מוכנה לשלם לעכו את המחיר שהיא דורשת, והפועל ת"א ששוקלת להגיש הצעה נגדית לצפוניים.

בן אז'ובל (עמרי שטיין)בן אז'ובל (עמרי שטיין)

אז'ובל, שכבש חמישה שערים בעונה החולפת במדי הפועל חיפה, הוזכר גם כמועמד לעירוני קריית שמונה, אך זו לא פעלה בנושא בתקופה האחרונה וככל הנראה ירד מהפרק. יש לציין כי בסגל של הפועל ת"א כרגע נמצאים שחר הירש, עליו מומשה האופציה לעונה הבאה, מייקל אולהה שלא ברור מתי יצטרף לאור העובדה שהעונה בווייטנאם טרם הסתיימה ועומר דמארי, שצפוי לשוב לאימונים לקראת פתיחת העונה אך לא ידוע עדיין מתי יוכל לחזור למגרשים.

בהפועל ת"א ציינו כי יקבלו החלטה בהמשך, בכפוף למצבו הבריאותי של דמארי, שאמור להתחיל להתאמן עם הקבוצה בסוף החודש. עם זאת, הם ממתינים לראות האם באמת החלוץ יוכל לעשות זאת.

עומר דמארי על הספסל (איציק בלניצקי)עומר דמארי על הספסל (איציק בלניצקי)

בתוך כך, הפועל ת"א פרסמה את זהות היריבות אותן תפגוש במחנה האימונים בקמפה, פולין, כפי שכבר פורסם ב-ONE, כאשר היא תפגוש את חרוברי גלוגוב מהליגה הפולנית השנייה (16/7, 18:00 שעון ישראל), הפועל רעננה (19/7, 13:00 שעון ישראל) ומול ויסלה פלוק (22/7, 18:00 שעון ישראל).

הקבוצה תצא למחנה האימונים מה-14.7 עד ה-24.7 במלון “בונפציו” בעיירה המרוחקת 80 ק”מ מוורשה, לאחר שהתארחה במלון "רמס" שבאופלניצה בשנים האחרונות. מדובר במלון ארבעה כוכבים בסטנדרט גבוה ששימש לא מעט פעמים את הקבוצות הבכירות בפולין כמו לגיה ורשה, לך פוזנן ו-ויסלה קראקוב, כאשר המתחם כולל מגרשים שעומדים בתקנים של אופ”א, בריכות מקורות וחיצוניות, חדר כושר, מרכז בריאות, מגרש טניס, אולם ספורט רב תכליתי, מסלול אופניים, מגרש חול לכדורעף ופוצ’יוולי, ספא וכדומה.