שובל גוזלן פנה לראשי מכבי נתניה היום (ראשון) וביקש לצאת להשאלה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE בחודש שעבר. החלוץ, שבילה את חצי העונה האחרונה כמושאל בפראלימני הקפריסאית, ביקש לעבור למ.ס אשדוד, שרצתה אותו עוד לפני שעבר לאי השכן. במועדון טרם אישרו את בקשת החלוץ, אולם לא צפויים לעמוד בדרכו.

החלוץ, שביקש להיות מושאל בחודש ינואר האחרון ולא היה מרוצה מכמות הדקות שקיבל מסלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, עשה חצי עונה טובה מאוד בקפריסין עם שלושה שערים חשובים שערים במאבק ההישרדות של הקבוצה ב-11 הופעות. 

הסברה במכבי נתניה החל משלהי העונה שעברה הייתה שמכסת החלוצים סגורה עם פאטוס בצ'יראי, גיא מלמד, יונס מלדה שחוזר מפציעה וגוזלן, אולם עם סיום העונה נודע כי החלוץ לא מעוניין לשמש כינור שלישי או רביעי ברוטציה של המאמנים ומעוניין לקבל את המפתחות בקבוצה אחרת, כנראה באשדוד.

בינתיים, נתניה צירפה את רון אשכנזי החלוץ מהפועל רמת השרון והנבחרת הצעירה, כאשר נבדקות אופציות נוספות של חיזוק החלק ההתקפי. אחת מהן היא צירופו של חן עזרא, כשנתניה שבוחנת את האפשרות כפי שעשתה בחלון ההעברות האחרון בינואר.

כמו אז, בנתניה מעוניינים מאוד בקשר שהחל את קריירת הבוגרים שלו בקבוצה ב-2007, אך מה שחוצץ עדיין בין הצדדים הוא חוזהו בהפועל באר שבע, ששוב הודיעה לו כי הוא לא בתוכניות המקצועיות, ועומד על כ-250 אלף יורו בעונה. בנתניה ממתינים לסיכום של הקשר על פיצוי תמורת עזיבתו, כשהם לא ישלמו לו שכר שכזה.

חן עזרא. יחזור ליהלומים? (אחמד מוררה)חן עזרא. יחזור ליהלומים? (אחמד מוררה)

בנושא אחר, רועי קהת טרם הגיע לסיכום עם ראשי מכבי חיפה על פיצוי על מנת שיוכל לעבור למכבי נתניה, כאשר גם השיחות על טרייד בין המועדונים על ניקו אולסק תמורת קהת וסאן מנחם, כפי שדרשו היהלומים, ככל הנראה כבר לא רלוונטיות לאחר שהירוקים צפויים לצרף את יובל אשכנזי מבני יהודה.

רועי קהת (עמרי שטיין)רועי קהת (עמרי שטיין)

כמו כן, בנתניה ממתינים לחתימתו של עלי מוחמד בבית"ר ירושלים, כאשר על פי המתווה שמסתמן, לבקשת נתניה, הוא אמור לעבור לבירה תמורת טל כחילה, יעקב בריהון וסכום כספי, כשכלל העסקה שווה ל-2.5 מיליון דולר. זאת, לאחר שארנסטס שטקוס ודן איינבינדר, אותם ביקשה נתניה, ירדו מהפרק. יש לציין כי במקביל כחילה בוחן אפשרויות לעבור ולשחק בקפריסין וגם בבריהון יש התעניינות בליגת העל.