מכבי חיפה החליטה לממש את האופציה על רז מאיר ולהחתים אותו על חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה שלישית. לאחר החתימה על החוזה אמר מאיר לאתר הרשמי של המועדון: "אין מאושר ממני לחתום על חוזה חדש עם קבוצה ומועדון שהם הבית בו גדלתי. כיף גדול שניתנה לי הזדמנות כזאת". בתוך כך, שוער קבוצת הנוער שריף כיוף חתם על חוזה במועדון לחמש השנים הקרובות.

בחיפה אישרו את חשיפת ONE בדבר הטרייד המתבשל מול בני יהודה ומקווים לסגור את העסקה עד ליציאת הקבוצה למחנה. במסגרת העסקה תעביר בני יהודה למכבי חיפה את דולב חזיזה ואת הקשר יובל אשכנזי. כחלק מהעסקה הזהובים אמורים לקבל שחקנים מחיפה בנוסף לסכום כספי.

יובל אשכנזי (עמרי שטיין)יובל אשכנזי (עמרי שטיין)

במקביל, רשימת השחקנים למחנה ביום רביעי כוללת כרגע את רועי קהת, שאינו נמצא בתוכניות המקצועיות אבל טרם הגיע להסדר עם המועדון, ורמי גרשון, שכפי שפורסם לראשונה ב-ONE יש כוונה להשתחרר מחוזהו. השוער עומרי גלזר שאמור לעבור לסקציה נס ציונה עשוי לצאת למחנה עד אשר חיפה תמצא שוער ישראלי אחר. שון וייסמן נמצא במו”מ עם וולפסברג האוסטרית.

בתוך כך, בספרד דווח שנומנסיה מהליגה הספרדית שנייה מעוניינת בשרותיו של מאמן הקבוצה הירוקה, מרקו בלבול. בתקשורת המקומית שם נאמר שהמאמן מעריך את הליגה הספרדית ואוהב את הסגנון שלה, אולם בקבוצה מהכרמל, אצלה בלבול מחזיק בחוזה לעונה נוספת, לא מכירים את המועמדות שלו להצטרפות לקבוצה שמעבר לים.

מרקו בלבול (רדאד ג'בארה)מרקו בלבול (רדאד ג'בארה)