במכבי תל אביב מעריכים כי הבלם איתן טיבי לא ימשיך בעונה הבאה. גורם במכבי ת”א אמר: “ממה שאנחנו מבינים, הוא בדרך למכבי חיפה”. הירוקים מצידם מכחישים. במכבי הסבירו: ״טיבי לא הסכים להצעה מאוד מאוד טובה שהגשנו לו, ככה שאם הוא בוחר ללכת למקום אחר זה כבר לא בידיים שלנו”.

טיבי איבד את מקומו בהרכב של הצהובים כאשר שחר פיבן תפס את מקומו וגילה יכולת מצוינת בהגנה ביחד שרן ייני. במהלך העונה צבר 742 דקות עם 0 שערים ו-0 בישולים ואיום בודד לשער.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משבצות ובוקה: המדים החדשים של מכבי ת"א

את האימונים יפתח נעם כהן המגן הימני שיקבל הזדמנות בזמן שאלי דסה בינתיים לא חותם על החוזה שהוצע לו. על המשבצת של טיבי יילחמו רן ואתורי ופאדי נאג׳ר.

מנכ”ל הקבוצה, בן מנספורד, התייחס להכנות לקראת העונה הבאה: “יש לנו צוות מקצועי מעולה, מאמן ושחקנים מצוינים, אבל בכדורגל לפעמים צריך להציב גבולות, אתה לא יכול שיהיה לך כל מה שאתה רוצה. מה שיקרה או לא יקרה עם טיבי ודסה זה חלק מהכדורגל ואנחנו נמשיך הלאה”.

ההצעות על ראיקוביץ’: “הוא שוער מצוין ונשארה לו עונה אחת בחוזה וכמו כל שחקן עם שאיפות, הוא רוצה לשחק ברמות הגבוהות ואם תגיע ההצעה הנכונה עבורו ועבור הקבוצה הוא יתקדם, ואם לא, הוא מקצוען והוא יודע שיש לו עוד עונה אחת בחוזה”.

פיבן, מנספורד, אצילי ושכטר (רדאד ג'בארה)פיבן, מנספורד, אצילי ושכטר (רדאד ג'בארה)

העתיד של דור פרץ: “הוא עוד שחקן צעיר ופנטסטי שהייתי שמח לראות ממשיך אצלנו. הוא נותן לכם הרבה סיבות לכתוב עליו כי הוא כל כך טוב ובוודאי שהוא מושך התעניינות”.

מצבו של אמאדור: “הוא חתם על חוזה לשלוש שנים ואני לא יודע בדיוק מה הדיווחים בתקשורת, אבל זה חלק מהתקופה הזאת. הוא שחקן מצוין ואני מצפה ממנו לתרום לנו גם בעונה הבאה”.

האם ולדימיר איביץ’ ממשיך: “הוא מאמן מצוין. הוא הוביל אותנו לעונה מצוינת וזה טבעי שהוא ימשוך התעניינות, אבל כל עוד הוא מי שבתפקיד, אנחנו נתייחס לזה ככה ונתכנן את העונה הבאה איתו”.

ולדימיר איביץ' (רדאד ג'בארה)ולדימיר איביץ' (רדאד ג'בארה)

המעבר בלומפילד: “אני מבין שהוא יהיה מוכן לתחילת העונה ואני מאוד מאוד מקווה שזה המצב. אנחנו עובדים בצורה הכי קרובה שאפשר עם העירייה ואני יודע שכולם עובדים קשה כדי שהוא יהיה מוכן למחזור הראשון”.