תוכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE משודרת בכל ערב מ-18:00 עד 20:00. את תוכנית הספורט ניתן לשמוע ברדיו תל אביב (102FM), רדיו חיפה (99.5FM ו-107.5FM), רדיו ירושלים (101FM), רדיו דרום (97FM ו-95.8FM), וגם באשקלון ובאשדוד ב-101.5FM. בנוסף לכל שלל התחנות המכובדות, התוכנית משודרת גם כאן באתר.

הערב בתוכנית נדון בסערת שחקני נבחרת ישראל שבילו בקזינו אחרי 4:0 לפולין, הבלאגן סביב חתימת עלי מוחמד בבית”ר ירושלים, מחאת אוהדי מכבי חיפה על המנויים וגם נשוחח עם רובי לבקוביץ’ על השחרור שלו מהפועל תל אביב.

רובי לבקוביץ’: “ברור שההתנהלות לא בסדר”

שוחחנו עם השוער שסיים עונה טובה בהפועל תל אביב, על ההחלטה במועדון שלא לממש את האופציה עליו ועל עתידו.

ערב טוב, רובי לבקוביץ’

“שלום חברים”

רובי לבקוביץ' עם הכדור (איציק בלניצקי)רובי לבקוביץ' עם הכדור (איציק בלניצקי)

איך קבלתי את הבשורה, לא קל?

“כן, זה לא היה פשוט באותה שנייה, אתה מבין שבסוף עשו לך סוג של טובה. אני שחקן חופשי אחרי עונה כזו טובה, עם דרכון אירופי. מי הודיע לי? התקשורת. יש דרך, יש התנהלות, בסופו של יום זו עבודה עם אנשים. ברור שההתנהלות לא בסדר. לא נפגעתי. אני חושב שמה שקרה שנפתחה להם אופציה להביא את יואב ג’רפי. זה היה נוח להם”.

מה יהיה איתך בעונה הבאה?

“יש לי כרגע שלוש הצעות מליגת העל, ברגע שזה לא משהו שנראה לי הכי נכון להישאר, לא חטפתי גול אחד מחוץ ל-16. לוקח הכול בחשבון, יודעים מה אנחנו עושים. מאמין שהדברים יתבהרו אחרי הסוף שבוע הקרוב”.

רובי לבקוביץ' (רדאד ג'בארה)רובי לבקוביץ' (רדאד ג'בארה)

מי שוער יותר טוב, אתה או יואב ג’רפי?

“אני לא אדבר על יואב ג’רפי, לא יכול לענות על שאלה כזו. עד שיש לקהל מישהו להתחבר אליו, איזו דמות שיכלו להתחבר אליה, גם את זה היו צריכים לקחת בחשבון. להפועל תל אביב, תמיד היה לה את השוערים הכי טובים. כולם חשבו פלייאוף עליון, לפני הפלייאוף כמעט ולא נתנו גולים. אומרים לי שיממשו עלי את האופציה, אומרים שרוצים לשבת איתי על חוזה לעוד שנתיים ואז באים ואומרים שהם מחתימים שוער שלדעתי עם שכר פי שתיים משלי”.

קיבלת תגובות מהאוהדים של הפועל תל אביב?

“אין ספור תגובות. התקשרו אלי מהאולטראס עד השפויים, אנשים היו פה מתחת לבית. אנשים רצו ללכת לבעלים הביתה. מרגיש זה היה חיבור להרבה שנים, אמרתי שאני מוכן לשחק בשביל פחות כסף. אני חושב שהאחים ניסנוב עושים ועשו דברים טובים, איתי זה היה צריך להיות אחרת, היו צריכים להגיד לי שיש מאמן חדש שרוצה שינוי בעמדת השוער. לבוא ולדבר, בטח שטעו איתי”.

אוהדי הפועל תל אביב (רדאד ג'בארה)אוהדי הפועל תל אביב (רדאד ג'בארה)

אלי כהן: “הם יקומו וישתוללו”

שוחחנו עם ‘השריף’ שאימן את בית”ר ירושלים בתקופה של החתמת הצ’צ’נים בשורות הקבוצה, על הסערה סביב עלי מוחמד בקרב חלק מהאוהדים.

ערב טוב, אלי כהן

“שלום חברים”

אלי כהן (חגי מיכאלי)אלי כהן (חגי מיכאלי)

מה ההבדל בין מה שקורה עכשיו למה שקרה בתקופה שאתה היית על הקווים?

“אני מאמין שזה לא דומה למה שהיה אצלי, בזמנו ארקדי גאידמק יצא בהודעה. ברגע שיצאה ההודעה התחיל המבול, הודעות עם קללות, זה ריסק את הקבוצה, אי אפשר היה להיכנס למועדון”.

זה שווה את זה?

“לא שווה, אי אפשר לשנות את זה, הם יקומו וישתוללו. אם הם (האוהדים) יקבלו את זה בשבילי זו הפתעה, אם לא יקבלו, צפו לבלאגן. זה לא אותו רעש כמו עם הצ’צ’נים. היינו ארבע נקודות או חמש ממכבי תל אביב, זה היה הרבה יותר. הוא שחקן שהוא טוב ומוכח”.