בהפועל חדרה וגם במנהלת הליגות בירכו הבוקר (שלישי) את מנשה זלקה על בחירתו הרשמית להדליק משואה בהר הרצל ביום העצמאות ה-71 למדינת ישראל ונתנו לו כבוד רב, לו הוא בהחלט ראוי.

מהמועדון נמסר: "מנשה מייצג את הישראלי היפה. אדם ערכי, מחובר לשורשים ולמדינה, לוחם בכל רמ"ח איבריו. בחירתו מוסיפה המון כבוד להפועל חדרה, לעיר חדרה ולמדינת ישראל. מנשה מהווה מודל לחיקוי לילדים רבים שמבינים כי לפעמים חלומות מתגשמים, ואנו בטוחים כי הוא ימשיך לתרום לקבוצה ולמדינה באותה מסירות גם בעתיד".

מנשה זלקה (רדאד ג'בארה)מנשה זלקה (רדאד ג'בארה)

מנשה זלקה עצמו התרגש מאוד מהבחירה ואמר: "זה כבוד גדול להדליק משואה ביום העצמאות של המדינה היקרה שלי! אני מלא גאווה ומוקיר תודה למי שבחר בי. אני מודה לאנשים היקרים של הפועל חדרה שמאפשרים לי בכל עת לצאת למילואים ולשלב בין שתי האהבות הגדולות שלי בחיים, וכמובן לחברים בעורב צנחנים - היחידה שלי בסדיר ובמילואים. אני מרגיש שאני מייצג את העדה שלי בגאווה גדולה, חש שליחות ומבין שאני מהווה מודל לחיקוי. זהו רגע מרגש מאוד עבורי ועבור משפחתי היקרה".

יו”ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, מסר: “התרשמתי מאוד מהישגיך הכוללים שירות ביחידה קרבית מובחרת, לצד קריירה ספורטיבית מרשימה - הישגים אשר הושגו לצד תרומה בלתי פוסקת למדינת ישראל, בין אם בשירות המילואים או בהרצאות במוסדות חינוך ובפני בני נוער. אין ספק כי הנך ראוי לכבוד זה ואין לנו אלא לקוות כי תמשיך להוות השראה ודוגמה אישית למאות אלפי אוהדי הכדורגל בישראל - בני נוער ומבוגרים, נשים וגברים - מכל קצוות החברה. יישר כח!”

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)