במכבי חיפה מתכוונים להיפגש שוב עם הבלם עופרי ארד במטרה לנסות ולהגיע להבנות לגבי חוזהו של השחקן לחמש השנים הבאות. כפי שפורסם ב-ONE, בין ארד לחיפה יש פערים כספיים גדולים מאוד, שכרגע לא ניתנים לגישור. צריך לזכור שחיפה היא זו ששואפת להאריך את חוזהו של ארד לתקופה ארוכה וכי לשחקן יש בכל מקרה חוזה לשנתיים נוספות בשכר הנוכחי.

במועדון משוכנעים שניתן לצמצם את הפערים ולהגיע להבנות, שכן ארד נחשב ובצדק לאחד משחקני דור העתיד של המועדון. בפוסט שפירסם באינסטגרם כתב ארד: “אני בדרך כלל לא נוהג להתייחס לכל מיני פרסומים אבל אחרי לא מעט כותרות וספקולציות הנוגעות אליי ובגלל שהקהל של מכבי כל כך יקר לי, חשוב לי ואני מרגיש שחשוב שאסביר. כן אני במו"מ עם מכבי חיפה. כן אני מאוד רוצה להמשיך במכבי חיפה. זה הבית שלי וקשה לי לראות עצמי לובש חולצה אחרת בישראל. יש לי חוזה במכבי חיפה, זה הבית שלי טוב לי פה. מכבי החליטו לפתוח את החוזה ולהמשיך את ההתקשרות איתי ואני גאה על כך. המשא ומתן מתנהל בצורה הכי מכבדת ורצינית ואני מודה על כך לאנשי מכבי חיפה. אני משאיר את המו"מ לאנשים אחרים ולי הכי חשוב להתרכז בקבוצה ובמטרות שלה. כל עוד מכבי תרצה בי אני פה”. אגב, גם עם עאיד חבשי צפויה פגישה נוספת על מנת להגיע להבנות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול:"לא קל,שמחים מההופעה של השחקנים"

מרקו בלבול, שזכה למחמאות על ניהול המשחק מול מכבי נתניה, קיים אסיפה קצרה עם השחקנים במהלכה אמר להם: “הייתי מרוצה מלא מעט דברים, בעיקר במחצית הראשונה אבל היו גם דברים שנצטרך לדעת לתקן”. בלבול, כהרגלו, אינו ממהר לקבל החלטות בכל מה שנוגע למימוש האופציה של 11 שחקנים מהסגל שמחכים להחלטת המועדון באשר לעתידם.

מי שבוודאות יכול להתחיל לארוז הוא מנואל איטורה, שיכול היה להשתכר 300 אלף דולר בעונה הבאה אם חיפה הייתה מחליטה להשאירו. איטורה לא לבד. בין אלה שיש להם חוזה לעונה הבאה ואינם בתוכניות המקצועיות הם אליסון דוס סנטוס ורועי קהת, שבחודש ינואר כמעט ועבר למכבי נתניה.

קהת. צפוי לעזוב (עמרי שטיין)קהת. צפוי לעזוב (עמרי שטיין)

בחיפה אמרו היום שאין כל כוונה לעמוד בדרכו של קהת אם יבקש לעזוב בקיץ הקרוב. לקהת יש חוזה לעונה נוספת ולא נראה שירצה להישאר עונה נוספת בספסל או ביציע, אלא ישאף להגיע להסדר של פיצוי כספי עם חיפה ולעבור לשחק בקבוצה אחרת. מחנה האימונים המיועד לקיץ צפוי להתקיים באוסטריה שזכתה לעדיפות על פני פולין.