בעלי הפועל חיפה, יואב כץ, קיבל החלטה לקחת פסק זמן בכל מה שנוגע להחלטה על קביעת זהות המאמן שיחליף את שרון מימר, כאשר החלטה בנושא תתקבל רק עם שובו לישראל במהלך השבוע. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, כץ פנה לאלישע לוי במקביל למו"מ המתקדם שהוא מנהל מול חיים סילבס, אך לא רוצה לקבל החלטות פזיזות בחופשה, מה עוד שהקבוצה תפגוש את בני סכנין במחזור הבא רק בסוף השבוע הבא.

בינתיים, מי שמעביר את האימונים הוא עוזר המאמן מאיר בן מרגי, שהודיע לכץ כי הוא יעמוד בכל עת ובכל מצב לטובת המועדון, וזאת לכל זמן שיידרש ועד שתוכרע זהות המאמן החדש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מימר: המצב שלנו לא טוב כרגע

"דיברתי עם שחקנים והיה חשוב לי לשמוע מה הם אומרים על המצב. הייתה לי שיחה גם עם הצוות המקצועי ואנחנו מנסים להגיע להחלטה הנכונה”, אמר כץ. “יש בכוונתי לחזור לארץ ולא למהר עם שום החלטה לפחות עד שאגיע. נקבל החלטה עניינית ונכונה לגבי עמדת המאמן שתהיה טובה לקבוצה. יש בכוונתי במקביל לעשות מספר פעולות כולל סדר פסח אלטרנטיבי במהלכו נדגיש את הנקודות של ההגדה ולמה ההגדה היא אוניברסלית ומאוד מתאימה ליציאה ממשברים", הוסיף הבעלים שלא מפספס שום הזדמנות לבצע פעילויות יוצאות דופן לשחקניו.

יואב כץ (עמרי שטיין)יואב כץ (עמרי שטיין)

בהפועל חיפה כועסים מאוד על ההחלטה להאריך את מעצר הבית של גבריאל תאמאש. נציג הבעלים, אמיר הברפלד, שמלווה את הבלם בכל בדיונים בבתי המשפט התייחס לנושא ואמר: "יש כאן עיוות דין ומשהו לא הגיוני בכל מה שנוגע להחלטה להאריך לתאמאש את מעצר הבית. אין אחידות בדין, תאמאש לא מסוכן ולא צריך להתעלל בו. יש כאן משהו לא הגיוני".

גבריאל תאמאש עם עורך דינו (שחר גרוס)גבריאל תאמאש עם עורך דינו (שחר גרוס)