אושר גדול בבירה. הפועל קטמון השיגה הערב (שני) מהפך ו-1:2 יקר על המוליכה הפועל נצרת עילית, ונותרה בכך חזק במאבק על העלייה לליגת העל בעונה הבאה בצורה הכי מתוקה שיש, כשג’ייק רוזנסקי והראל שלום אחראים על שני השערים שנכבשו בעשר הדקות האחרונות של ההתמודדות.

מאמן המנצחת, יוסי מזרחי, אמר בסיום המשחק: “הניצחון שחרר אוויר וסיבך את כל הליגה, זה יצר מצב שהרבה זמן לא היה בלאומית וצריך להסתכל הלאה, ולא רק על הניצחון הזה שהיה משמעותי ביותר בשבילנו ושחרר הרבה לחץ. כעת, הפנים כבר לכפר סבא במחזור הבא”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מזרחי: ״הניצחון שלנו סיבך את כל הליגה״

הלחץ מהקבוצות האחרות במרוץ העלייה: “אנחנו לחוצים כמו ששאר הקבוצות לחוצות, כולם לחוצים פה, כולם רוצים לעלות ליגה, זה לא דבר פשוט להתמודד איתו אבל צריך לעשות את הדברים הנכונים ואני מקווה מאוד שגם ההוא מלמעלה יהיה איתנו”. 

החילופים שביצע וההמשך: אמרתי שלפעמיים אתה קוסם ולפעמיים אתה אידיוט, היום כנראה הייתי קוסם. אנחנו מאמינים, האמונה היא הכי חשובה במקרים האלה, להאמין שאנחנו מסוגלים לזה. אנחנו לא יותר טובים מקבוצות אחרות אבל לא פחות טובים מקבוצות אחרות ומי שתהיה עם יותר אופי, יותר נחישות ויותר אמונה - תעלה". 

שחקני הפועל קטמון חוגגים (חגי מיכאלי)שחקני הפועל קטמון חוגגים (חגי מיכאלי)

ירון הוכנבוים, מאמן נצרת עילית, אמר בסיום: "צריך להמשיך קדימה, להסתכל על המשחק הבא, ללמוד מהטעויות ולתקן אותן. השחקנים לא היו לחוצים, אני חושב ששיחקנו ברוב דקות המשחק בצורה יותר טובה מקטמון והגענו למצבים. אני בטוח ומשוכנע שהקבוצה תעלה ליגה, יש פה אנשים טובים שזה מגיע להם, אנחנו עדיין במצב הכי טוב ויחד עם הניסיון שלי, שעברתי משברים כאלה ואחרים, אדע להוציא את הקבוצה מהמצב הזה ונעלה ליגה”. 

המשך המסע עם השחקנים: “עסוקים בעשייה, מתאמנים טוב, מתכוננים טוב, יחזרו מורחקים ופצועים, יהיה טוב. במחצית אמרתי לשחקנים שהיו להם 45 דקות טובות מאוד, שצריך המשכיות ושיהיו אחראים במצבים הנייחים. זה עדיין לא הלך, זה הלך ברוב הדקות אבל בסוף החלק האחורי שלנו נכנע".

ירון הוכנבוים (חגי מיכאלי)ירון הוכנבוים (חגי מיכאלי)