הפועל תל אביב העלתה הילוך בהכנות שלה לקראת העונה הבאה, כאשר ישיבת הדירקטוריון שנערכה אתמול (ראשון) קבעה כי התקציב, בהערכתו הראשונית, יעמוד על כ-24 מיליון ש”ח וההכנות יימשכו בקרוב, כאשר הבעלים ייפגשו עם קובי רפואה ויחלו לעבוד על בניית הסגל. כבר כעת במתחם חודורוב נערכים לקראת אותה בנייה וינחיתו לפנות בוקר את איברהים אימורו לחודש מבחנים, כפי שפורסם ב-ONE.

המגן השמאלי הגנאי בן ה-19, כבר המריא לכיוון ישראל ויצטרף בהמשך השבוע לאימוני הקבוצה בוולפסון וייבחן עד סוף העונה, באמצע חודש מאי, בראייה לקראת העונה הבאה ובכוונה להשאיל ולהשביח אותו, אם ירשים ויוחתם. הוא יצטרף לרונאלדו ואסקס מהרפובליקה הדומיניקנית שנבחן כבר חודש וחצי בהפועל ת"א ויישאר עד לסיום העונה בטרם תתקבל לגביו ההחלטה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: מאוד מאוכזב מהמשחק היום

אימורו שיחק בעבר בקבוצת בולגה אולסטראס הגנאית, עבר בת’אנדר FC ואת העונה האחרונה העביר בהשאלה בקרלה יונייטד. אימורו הוא שחקן נבחרת גאנה עד גיל 20 ועד גיל 23. כמו כן, כפי שפורסם ב-ONE בהפועל ת"א זימנו למבחנים כבר את נאל אלייסי החלוץ בן ה-17 שחקן נבחרת האיטי עד גיל 20, אולם דומה כי בסופו של דבר הוא צפוי להגיע באימוני קדם העונה הבאה ולא בשלב זה, כאשר טרם מלאו לו 18 ומסובך כעת להנחיתו בשל העובדה שלישראל אין שגרירות במדינתו.

שלושת השחקנים הצעירים הם חלק מפרוייקט איתור כישרונות צעירים של הפועל ת"א, כאשר את הקשר עמם יצר הסקאוט רון לולוי, שכבר הביא לאדומים את עמנואל בואטנג, הקשר שהוא אחת מנקודות האור של הקבוצה העונה.