שחקנים בהפועל חיפה ובעלי תפקידים במועדון מאוכזבים מאוד מהסחבת הארוכה, לדבריהם, בכל מה שקשור למענקים לאירופה שהובטחו וסוכמו ע"י הבעלים יואב כץ. על פי ההסכם שהושג בע”פ, כל אחד מהשחקנים ומבעלי התפקידים יזכה למענק של 15 אלף שקל.

מאז אותה ההבטחה עברו כבר מספר רב של חודשים, ובכל פעם שהשחקנים חושבים שהמענקים יעברו לחשבונם הפרטי, הם נאלצים להתאכזב כל פעם מחדש ובכל פעם נראה שיש תירוץ אחר לאי התשלום.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מימר: לצערי היום פישלנו

המזכר האחרון שכץ הוציא לשחקנים, לפיו הם יחתמו שרק מי שנשאר השנה בקבוצה יזכה למענק, לא היה מקובל על השחקנים: "אין סיבה שננעץ סכין בגב לאלה שעזבו והיו שותפים להישג באירופה. עדן בן בסט למשל הוא חבר טוב של כל אחד מאיתנו, ואין סיבה שלא יקבל את המענק שהיה שותף לו. לא נריב עם יואב כץ עבור 15 אלף שקל, אבל ראוי שברגע שהבטיח לנו לקבל את המענק וסוכמו כל הדברים אז שידאג להעביר לנו, גם אם לא מדובר בסכומים גדולים", אמר אחד השחקנים בקבוצה.

"המענקים הללו אינם התחייבות חוזית שמופיעה בחוזי השחקנים, אלא החלטה שלי מתוך רצון טוב והיו אנשים רבים בקבוצה שאמרו לי לא לעשות זאת כי זו שגיאה”, מסר בתגובה יואב כץ והוסיף: “בשיחה שהתקיימה בנושא סוכם שכולם יקבלו את המענקים עבור העפלה לאירופה, שחקנים, אנשי צוות ואנשי המנהלה וזאת מתוך רצון טוב שלי. באותה שיחה הוחלט שרק מי שממשיך בקבוצה יקבל את המענק. המענקים ישולמו בתום העונה לאחר שהקבוצה תבטיח את הישארותה בליגה"

במועדון גוברים הקולות להמשיך את ההתקשרות עם המאמן, שרון מימר. האחרון אמנם יכול לראות את עצמו אחראי לכך שהקבוצה לא עשתה את המוטל עליה ולא ניצחה במחזור האחרון את הפועל רעננה, מה שהיה מבטיח לה עלייה לפליאוף העליון וסכום של 3 מיליון שקל הכנסות, אבל בצד האדום של הכרמל לא שוכחים למאמן את העובדה שלקח את הקבוצה ממעמקי התחתית והביא אותה מרחק נגיעה מהפלייאוף העליון.

שרון מימר (עמרי שטיין)שרון מימר (עמרי שטיין)

ההחלטה לתת לרן קדוש את הקרדיט מול בית"ר ירושלים ביום ראשון הקרוב במקומו של ארנסטס שטקוס התקבלה בהבנה, בעיקר בגלל הרצון לא להעמיד במבחן לא נעים את השוער הליטאי מול קבוצתו בעונה הבאה.