כאשר היא כבר עם רגל וחצי בליגה הלאומית, בני סכנין תנסה הערב (שבת) ב-18:00 להציל משהו מהעונה הזאת, כאשר תתארח אצל הפועל רעננה. בסכנין יצטרכו לעשות חשבון נפש אחד גדול כיצד הקבוצה של המגזר עשתה בשנה אחת כל כך הרבה טעויות, שהגיעו לשיאן עם ההחלטה לפטר מאמן שלישי ולמנות במקומו מאמן כושר (חואן קרלוס) ומאמן שוערים (מוטי אזולאי), שאמורים להציל את הקבוצה מירידה.

“נעשו כאן כל הטעויות האפשריות השנה. לא יכול להיות שההנהלה לא הצליחה למנות מאמן שמכיר את קרבות התחתית והשאירו את התפקיד לשניים, שעם כל ההערכה אליהם, אף אחד מהם לא היה מאמן ראשי על הקווים. המשחק מול רעננה זו ההזדמנות האחרונה שלנו להציל את העונה", אמרו בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי סכנין משתוללים בסיום המשחק

מוחמד גדיר ועטאא ג'אבר, שחזרו מפציעות, מתאמנים בצידי המגרש ועדיין לא יהיו מוכנים למשחק הקרוב. להוציא את סארי פלאח המוצהב, שבמקומו ישחק מארון גאנטוס, נראה שלא יהיו שינויים נוספים בהרכב לעומת זה שפתח מול הפועל באר שבע במחזור האחרון.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, אלבן פנישי, מארון גנטוס, עמנואל אמבולה, חאלד חלאילה, מהראן ראדי, איהאב שאמי, ישראל זגורי, שלומי אזולאי ואיברהים שאייבו.

קורצקי יסתדר ללא שחקני מפתח, טדי מזגה יפתח במרכז ההגנה

בצד השני, גם הפועל רעננה סיימה את הכנותיה לקראת פתיחת הפלייאוף התחתון מול נועלת הטבלה בני סכנין במטרה להשיג ניצחון, אשר יקרב את הקבוצה משמעותית להישארות בליגת העל עונה נוספת.

מנחם קורצקי (אחמד מוררה)מנחם קורצקי (אחמד מוררה)

המאמן מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר בסגל חסר למדי, כאשר בן והבה ומירקו אורמוש ירצו עונש הרחקה בשל צבירת כרטיסים צהובים, יוג׳ין אנסה פצוע וימשיך להיעדר והקשר אור דסה, שנשפט ל-20 ימי מחבוש בכלא צבאי, ככל הנראה לא יעמוד בסופו של דבר לרשות הקבוצה חרף המאמצים הגדולים שנעשו על בנסיון לשחררו למשחק, כולל פנייה לשרת התרבות והספורט מירי רגב.

את מקומו של בן והבה במרכז ההגנה לצידו של עידו לוי יתפוס הבלם הצרפתי טדי מזגה, מרטין זמאן ככל הנראה ישוב להרכב במקומו של אור דסה ועל עמדת הקשר ההתקפי שפינה מירקו אורמוש נאבקים עדיין לא פחות משלושה שחקנים, כאשר רק אחד מבין עידו דוידוב, שניר שוקר ובן סביר יתפסו את המקום בהרכב.

הרכב משוער: אסף צור, עדי נמני, עידו לוי, טדי מזגה, ירדן כהן, בן בנימין, אביחי ידין, עידו דוידוב (שניר שוקר/בן סביר), כארם ארשיד, מרטין זמאן וקייס גאנם.