מכבי נתניה נערכת לקראת המשחק הביתי מול הפועל באר שבע בפתיחת הפלייאוף העליון ביום ראשון הקרוב, אולם במקביל כבר חושבת על חצי גמר גביע המדינה מול הפועל חדרה שייערך בתחילת חודש אפריל (3.4), כשבתווך מחכה לה בני יהודה. לקראת סדרת המשחקים, צמד המאמנים, סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה שוקלים את צעדיהם בימים האחרונים וימשיכו לעשות זאת במהלך סוף השבוע.

באימון נתניה היום (חמישי) תורגלה חוליית ההגנה ללא ויקי כחלון, שצפוי לא לשחק מול ב"ש כדי לא לספוג כרטיס צהוב חמישי שימנע ממנו לשחק מול חדרה בגביע. מי שתורגלו היו טים הויבך, ברנקו ורגוץ', ג'ונתן בורנשטיין ומוחמד זבידאת, שצפוי לעלות ב-11 במקומו. 

תקלה טכנית
בכר:יהיה פליאוף מאוד קשה,נבוא מוכנים

כמו המגן הימני, גם גבי קניקובסקי לא אמור לפתוח, ואולי גם לא לשחק, בשל החשש שיקבל צהוב חמישי ויחמיץ את חצי הגמר. בנתניה חוששים שגם אם ישחקו, הם לא יהיו אגרסיביים מספיק ויחששו בעצמם לספוג צהוב. גם אביב אברהם ודודי תירם באותו מצב של כחלון וקניקובסקי, ולמרות שהם לא שחקני 11, בנתניה ינסו לשמור גם עליהם.

גבי קניקובסקי עם הכדור (שחר גרוס)גבי קניקובסקי עם הכדור (שחר גרוס)

כזכור, גם בחודש שעבר נתניה עמדה באותו מצב ופגשה את ב"ש לפני המשחק מול מכבי פתח תקווה ברבע הגמר. אז דווקא לנתניה לא הייתה סכנת צהובים, אבל נעשו כמה שינויים בהרכב לקראת המשחק, כאשר במועדון רואים בגביע מטרה עליונה, לא פחות מקרבות המיקום בפלייאוף העליון והרצון להשיג כרטיס למוקדמות הליגה האירופית (שיכול להתקבל גם דרך הגביע במקרה של העפלה לגמר), ולכן ישנה חשיבה לשמור את שחקני ההרכב הראשון לקראת חדרה.