כשהיא מגיעה בכושר מצוין אחרי שני ניצחונות רצופים, הפועל תל אביב תפתח ביום שבת הקרוב את הפלייאוף התחתון עם מפגש נגד מ.ס אשדוד, כשהאדומים יודעים שניצחון על הקבוצה מהמקום הלפני אחרון בטבלה, יבטיח כמעט בוודאות את ההישארות של הפועל בליגת העל. המאמן קובי רפואה דיבר היום (חמישי) במסיבת עיתונאים.

רפואה אמר: “כמובן שאחרי שמנצחים האווירה היא טובה. כמובן שנרצה להמשיך את המומנטום הזה. עדיין לא עשינו מספיק. אנחנו נראים הרבה יותר חזקים ומקווים שנמשיך ככה. העונה הזאת היא פספוס מבחינתנו אבל אנחנו לא מסתכלים על זה עכשיו ורק רוצים להישאר כמה שיותר מהר בליגה. קרו הרבה דברים העונה, אבל זה לא הרגע המתאים לסיכומים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: "מבחינתנו העונה הזו היא פספוס"

“עד לפני כמה מחזורים בכלל לא היינו באיזור של הפלייאוף העליון. עכשיו זה נראה שהיינו רחוקים רק שתי נקודות, אבל היו לנו הרבה פספוסים העונה. עשינו ניצחון גדול טדי אבל זאת היסטוריה. בכדורגל או בכלל בכל ספורט תחרותי תמיד מחכה לך המשחק הבא”.

“אנחנו לא מתעסקים באם. קל להגיד ולדבר על ניצחון אבל בשביל זה צריך לעבוד והשחקנים יודעים מה צריך לעשות. יש מולנו יריב שנלחם על החיים שלו. אשדוד עשתה שינוי בינואר ויש לה שלושה-ארבעה שחקנים איכותיים, אבל זה משחק בבית שלנו והוא תלוי בנו”.

הכנות לעונה הבאה: “הראש שלי עובד כל הזמן, בשנה וחצי שאני פה, גם כשאני ישן אני חושב על העתיד ומתכנן, אבל עד שלא נבטיח את ההישארות לא נתעסק בזה”.

זימונים לנבחרת: “אני האחרון שיעביר ביקורת על מאמן נבחרת, אני מעריך אותו ומכבד אותו. אלו ההחלטות שלו ויש לו את הסיבות. כמובן שאני חושב שהשחקנים שלי צריכים להיות בנבחרת. אני מאמין שבסופו של דבר הם יגיעו לשם, הם שחקנים טובים. אם לא זימון בפעם הזאת אז אני מעריך שבפעם הבאה”.