במכבי חיפה מחפשים פיתרון לסיידובה סומא שממשיך להתאמן ולקבל את משכורתו כרגיל אף על פי שכבר אינו יכול לשחק במדי הקבוצה ואינו יכול להילקח בחשבון בתרגולים הטקטיים לפני המשחקים. בקבוצה מודעים לכך שהם מסונדלים עם הגינאי עד שיימצא פתרון שיהיה על דעת כל הצדדים. אחד מהם הוא לנסות להעבירו לליגה הפוכה, זאת בשל העובדה שלקח חלק פעיל בשתי ליגות שונות העונה. האופציות האפשריות עבורו יהיו לעבור לשחק בליגות כמו בסין, ארה”ב, נורבגיה שבדיה, או איסלנד.

הקבוצה של מרקו בלבול תחזור היום (שלישי) להתאמן תחת הרושם החיובי מהנקודה החשובה שהיא השיגה בטדי מול בית"ר ירושלים. ניצחון במחזור הקרוב מול הפועל חדרה ככל הנראה יבטיח מקום בפלייאוף העליון וזוהי המטרה של הירוקים מהמשחק הקרוב. מקסים פלקושצ'נקו צפוי לפתוח לראשונה בהרכב על חשבונו של ג'ורג' מנדז'ק המורחק וייתכן כי גם קארים פריי יפתח לראשונה, אך בשלב זה לא ברור על חשבון מי מבין השחקנים – מוחמד עוואד או ניקטיה רוקאביצה. פריי שהובא בסכום כסף לא מבוטל עד תום העונה אמור להיות האיש שיפרוץ את המערך הצפוף של חדרה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: "התמודדנו טוב עם ההרחקה"

ירדן שועה ומנואל איטורה שלא שותפו מול בית"ר, ייקחו חלק הפעם במשחק מתוך מטרה להחזירם לכושר מלא לפני הפלייאוף. סוגיה נוספת שתעמוד בפני מרקו בלבול היא האם לתת לעומרי גלזר את המפתחות כבר עכשיו בשער או רק בדרבי על חשבונו של גיא חיימוב שלא ישחק בו בשל צהובים. גלזר לא שיחק תקופה מאוד ארוכה ואחד השיקולים שיצטרכו להילקח בחשבון הוא היכן השוער יסיר את החלודה - כבר מול חדרה או, רק בדרבי.