בית”ר ירושלים ומכבי חיפה נפרדו הערב ב-1:1 מרתק בטדי, במשחק שכלל אירועים רבים. עבור הירוקים מדובר בתוצאה סבירה, בהתחשב בעובדה שנותרו בעשרה שחקנים במרבית שלבי המשחק, לאחר שג'ורג' מנדז'ק הורחק בדקה ה-38 של ההתמודדות ואף הצליחו להשוות. אך יחד עם זאת, פספסו האורחים הזדמנות לתפוס את המקום השני וכעת חולקים אותו בצוותא עם בני יהודה.

מאמן מכבי חיפה, מרקו בלבול, דיבר לאחר המשחק: “בחצי הראשון הגענו במטרה לנצח. שלטנו והגענו לכמה בעיטות טובות על השער שלהם. אך מאז ההרחקה המשחק השתנה ובית”ר הייתה דומיננטית יותר. בחצי השני הם כמעט ולא הגיעו להזדמנויות מלבד מצב או שניים. אני חושב שמגיע לשחקנים כל הכבוד על ההקרבה. חבל על ההרחקה, כי המשחק יכל ללכת לכיוון אחר.לא אמרתי שום דבר למדז’ק על האדום שספג”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: "התמודדנו טוב עם ההרחקה"

בלבול הוסיף: “אני חושב שהשחקנים שלי גילו הרבה אופי, לא פשוט כלל לשחק בטדי גם עם 11 שחקנים, קל וחומר עם עשרה. גם בחיסרון מספרי ניסינו ללכת קדימה ולנצח. תמיד אני שואף לכל הנקודות, אך לפי איך שהמשחק התפתח, זו נקודה יקרה מאוד”.

ניקיטה רוקאביצה מאוכזב (איציק בלניצקי)ניקיטה רוקאביצה מאוכזב (איציק בלניצקי)

בתוך כך, השוער גיא חיימוב והמגן ארנסט מבוקה, ספגו כרטיס צהוב חמישי ובשל כך ייעדרו מהדרבי מול הפועל חיפה, שייעדר בעוד שבועיים בחוץ. האדום שספג מנדז’ק, ימנע ממנו לקחת חלק במשחק מול הפועל חדרה במחזור הבא.