לאחר שני ניצחונות רצופים, בית”ר ירושלים נעצרה הערב (ראשון) עם 1:1 מאכזב באצטדיון טדי לאחר ששמטה יתרון מול עשרה שחקנים של מכבי חיפה. בעקבות התיקו, הצהובים-שחורים של ניר קלינגר פספסו הזדמנות לצמק את הפער מהפועל חיפה השישית ל-2 נקודות בלבד, מה שמצנן במקצת את תקוותיהם של הירושלמים להשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון.

בתוך כך, סביר להניח שקלינגר לא חזה ביש מזל שכזה, כאשר אנטואן קונטה. המגן הימני הצרפתי של בית”ר ירושלים, שרק לפני תקופה קצרה חזר לדשא כשהחלים מפציעה קשה שהשביתה אותו לתקופה של כשמונה חודשים, נאלץ לרדת מכר הדשא בטדי תוך שהוא ממרר בבכי בשל פציעה חדשה ב-1:1 מול מכבי חיפה כבר אחרי כמה דקות בודדות בלבד. ההערכה היא כי קונטה סובל מפגיעה בשריר התאומים וצפוי להיעדר בין חודש לחודש וחצי והוא ייבדק ביממה הקרובה על מנת לאבחן באופן רשמי את פציעתו של המגן הצרפתי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: "התמודדנו טוב עם ההרחקה"

הצרפתי קיבל את המקום ב-11 מול מכבי חיפה, אבל שניות בודדות מהפתיחה נשכב על כר הדשא כשהוא תופס את רגלו ונאנק מכאבים. הוא לא יכול היה להמשיך וקלינגר נאלץ לבצע חילוף בהול, כאשר הכניס למערכה במקום קונטה את שמואל שיימן בדקה החמישית. קונטה פונה מכר הדשא ברכב של הצוות הרפואי כשהוא ממרר בבכי. ההערכה הראשונית היא שמדובר בפציעה חוזרת באותו המקום בו נפצע בפעם שעברה, אך כעת הוא ייבדק כדי לקבוע בוודאות.

אנטואן קונטה נפצע (אורן בן חקון)אנטואן קונטה נפצע (אורן בן חקון)

מאמן בית”ר ירושלים ניר קלינגר התייחס בסיום לתיקו המאכזב ואמר: “זה פספוס גדול וזה מאכזב מאוד. אני חושב שניסינו הכל ולא היינו מדויקים במחצית השנייה כששלטנו בצורה מוחלטת. הלכנו יותר מדי ימינה, לא איזנו בין האגפים וזה עזר למכבי חיפה להגן, למרות שהגענו לאיפה שרצינו. לדעתי היה על שמואל שיימן פנדל במאה אחוז. זה מאכזב מאוד, אבל לא מרימים ידיים וממשיכים הלאה”.

ניר קלינגר (אורן בן חקון)ניר קלינגר (אורן בן חקון)

“ברגע שהורחק לחיפה שחקן היא עברה לשחק סגור מאוד ועבדה על מתפרצות. להגיד שהשער לפני הירידה למחצית לא הוריד את האוויר מהמפרשים? אין ספק שהוא הוריד, אבל ניסינו להרים את השחקנים. זה נכון שזה מאכזב, אבל יש עוד ארבעה משחקים ונעשה הכל כדי להשיג את הכרטיס לפלייאוף. היו לנו שבעה משחקים וניצחנו בינתיים שניים וסיימנו אחד בתיקו, ננסה לנצח במשחק הבא כדי לאזן את איבוד הנקודות הזה”.