המחזור ה-22 בליגת העל נמשך הערב (ראשון) עם קרב צמרת מסקרן, בין בני יהודה לבין הפועל חדרה, שבסיומו חגגו הכתומים באצטדיון המושבה עם 0:4 גדול על האורחים האומללים, מה שהעלה את החבורה של יוסי אבוקסיס זמנית למקום השני בטבלה. 

ניסו אביטן סיפר: “אני פחות מחויך וזה טבעי לא הלך לנו טוב אני חושב שזה עוד מבחן עבורנו לדעת להתגבר, יש ימים כאלה, לא סוף העולם. חביב אוחיון? בדיעבד זו לא חכמה, בחרתי לשחק עם שחקנים צעירים וזו החלטה שלי, לא נתלה אותו, הוא שוער מוכשר מאוד. המצב בטבלה? אף אחד לא הבטיח לנו כרטיס לפלייאוף העליון, זה יהיה צמוד עד הסוף. הדברים הטובים? אני כן מאמין שנגיע לפלייאוף, יש ארבעה משחקים, יש מאבקים ישירים, נתאושש ונטפל בפציעות ונצא למאבק”. 

ניסו אביטן (אחמד מוררה)ניסו אביטן (אחמד מוררה)

אבוקסיס נשמע מרוצה בסיום מתצוגת הכדורגל של קבוצתו: “זה מה שדיברנו בחדר ההלבשה, עם כל החודש הרע שלנו, היה לנו תקופה טובה, זה החודש הכי רע שלנו בכל השנה, אנחנו כרגע במקום השני, ולעבור את חדרה ונתניה וחיפה זמנית זה מצוין, אני חושב ששיחקנו טוב, הייתה לנו רבע שעה רעה, אבל הסתדרנו וניצחונו בצדק. ניצחון כזה הוא יפה וחשוב נגד חדרה שעושה עונה מדהימה. המשימה הבאה? יום שבת הפועל חיפה,יש ארבעה משחקים עד סיום הליגה ונקווה להיות למעלה. אני לא אוהב לסכם לפני הזמן, בוא נחכה עד סוף העונה”. 

מאוויס צ’יבוטה שהצטיין ועלה למקום הראשון בטבלת הכובשים: “מלך השערים? הכי חשוב שחזרנו לנצח בליגה ואני שמח. יאקוב סליבסטר? זה שילוב טוב אבל כל הקבוצה שיחקה טובה, שאפו גדול לכולם. מקום שני? המטרה שלנו זה המשחק הבא, אנחנו בני יהודה, לא ב”ש ולא מכבי, נהיה שמחים היום ונתכונן להפועל חיפה. על המעבר ללודוגורץ’? לא סגרתי בשום מקום, לא יודע אם אשאר בעונה הבאה, אני לא סובל פה, טוב לי”.