ההפסדים של הפועל חיפה והפועל באר שבע מפיחים תקוות מחודשות בבית”ר ירושלים בכל מה שקשור לאפשרות להתברג בפלייאוף העליון העונה. ניצחון של החבורה של ניר קלינגר על מכבי חיפה הערב (ראשון) ב-21:00 והפער מהפלייאוף העליון יעמוד על שתי נקודות בלבד, כשלבית”ר מפגש מול הפועל באר שבע בשבוע הבא. “הדברים תלויים בנו, אם ננצח במשחקים הקרובים אף אחד לא יעצור אותנו בדרך למטרה שלנו - פלייאוף עליון”, אמרו בבית וגן.

הבעלים משה חוגג הגיע לאימון הקבוצה ביום שישי ושוחח עם קלינגר לקראת המפגש מול הירוקים. קלינגר מבין מהבעלים כי אם הקבוצה לא תעפיל לפלייאוף העליון אחרי כל ההשקעה של חודש ינואר, זה יהיה כישלון אחד גדול.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בית״ר מציגה: זה התפקיד של אוחנה במועדון

על הסגל הרחב של קלינגר כבר דובר רבות, סגל עמוס בשחקנים שכולם רואים עצמם ראויים לא רק להיות בסגל אלא לפתוח בהרכב. על פי ההחלטה של קלינגר, שחקני הרכש אנתוני אנאן ומיחאי וודוץ ייכללו בסגל. מי שכלל לא יתלבשו הערב הם גדי קינדה (כרטיס אדום), עוז ראלי, דן איינבינדר (צבירת כרטיסים צהובים) ואפונסו טיירה, שנופה מהסגל. טיירה הכי פחות מוערך כיום בצוות המקצועי מבין כל הקשרים בקבוצה וגם הוא בוודאי מתחיל להבין זאת, בטח אחרי החתמתו של אנאן בקבוצה, החתמה עליה התעקש קלינגר.

אפונסו טיירה. פיחות במעמדו (רדאד ג'בארה)אפונסו טיירה. פיחות במעמדו (רדאד ג'בארה)

את מקומו של איינבינדר יתפוס אופיר קריאף לצידם של יוסי בניון ומיקי סירושטיין במרכז הקישור, מה שאומר שעידן ורד צפוי לפתוח על הספסל למרות שהוא כשיר במאת האחוזים למשחק. טל כחילה, שהיה נהדר במרכז ההגנה מול בני יהודה במשחק האחרון, שוב על הספסל, אור זהבי יחזור להרכב.

חוגג מצפה ל-25 אלף אוהדים, אך לא נראה שזה יקרה הערב וההערכות מדברות על כ-20 אלף אוהדים, כולל אוהדי מכבי חיפה. אגב, עלות כרטיס למשחק ברכישה מוקדמת עולה 126 ש”ח ובקופות הערב בטדי מחיר הכרטיס 110 ש”ח. למחזיקי בית”ריסט יש הנחה משמעותית.

אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

הרכב בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, דוד קלטינס, אור זהבי, טל בן חיים, אנטואן קונטה, מיקי סירושטיין, אופיר קריאף, יוסי בניון, מאור בוזגלו, פרדי פלומין ואנתוני וארן.