אחרי שתי תוצאות תיקו מאכזבות שדרדרו אותה למרחק של 12 נקודות מהמוליכה מכבי תל אביב, הפועל באר שבע חייבת ניצחון ליגה שיעצור את משבר הביטחון שעוטף את הקבוצה בתקופה האחרונה. ב-18:15, מצפה לב”ש הפגיעה משחק קשה נוסף, הפעם נגד בני סכנין ושני האקסים התורנים - מוחמד גדיר ומהראן ראדי, שיחזרו לאצטדיון טוטו טרנר לראשונה מאז עזבו.

בעקבות התחושות הקשות שצפו מחדש אחרי התיקו בסמי עופר, בבירת הנגב ניסו עד כמה שאפשר לרומם את מצב רוחם של השחקנים ולהוריד את מפלס הלחץ. גם אתמול בהדלקת הנרות בבית החולים סורוקה, טען ברק בכר שזה לא נכון לדבר על אליפות כשהפער מהפסגה כל כך גדול והפתיע בכך שאמר כי הגיע הזמן: "לא לבוא לכל משחק כאילו זו מלחמת עולם, אלא לבוא ליהנות". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: יש חוסר ביטחון בקבוצה

"קודם כל המטרה היא לייצב את ההגנה", אמרו בב”ש. "יש לנו התקפה חזקה מאוד, אבל ההגנה סובלת עכשיו מחוסר ביטחון וכולם צריכים לעזור כדי שההגנה תהיה חזקה יותר. גם אנחנו וגם הקהל עברנו שבוע קשוח, זה הזמן שלנו השחקנים להחזיר להם קצת. כולם חייבים להבין ששום ניצחון לא מגיע בקלות ובלי אגרסיביות עד השריקה האחרונה", הוסיפו.

המאמן ברק בכר בטוח שהבעיה של קבוצתו לא נמצאת בייצור מצבים, אלא בעבודה הגנתית של כל שחקני ההרכב כולל שחקני ההתקפה והקישור. השינוי העיקרי שיערוך בכר הוא החזרתו של הניגרי ג'ון אוגו שנעדר מצמד המשחקים האחרונים נגד חדרה והפועל חיפה. אריק סאבו שהיה בספק לאור כאבים בגבו, גם כן יפתח ב-11.

ג'ון אוגו (רויטרס)ג'ון אוגו (רויטרס)

הרכב הפועל ב”ש: אריאל הרוש; בן ביטון, לואי טאהא, שיר צדק, חאתם עבד אלחמיד; ג'ון אוגו, אריק סאבו, מאור מליקסון; דיא סבע, בן שהר, נייג'ל האסלביינק.