בנוכחות 2,000 איש, ביניהם אנשי ציבור, שחקני עבר ומאמני כדורגל ובכללם אלי גוטמן שהודיע היום על פרישה, ניר קלינגר ואלישע לוי, התקיים הערב בפעם ה-13 טורניר דודי הללי ז”ל במתנ"ס ליאו בק שבחיפה.

מי שזכתה בגביע בפעם הרביעית ברציפות היא קבוצת העיתונאים של חיפה, שגברה 3:5 על משפחת הללי. בטורניר הילדים  זכתה מכבי חיפה אחרי ניצחון 1:4 על מכבי נווה שאנן. אחת ממארגני הטורניר הייתה עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה, בראשותו של מייסד ומנכ"ל העמותה מר שמעון סבג. בנוסף לטורניר הילדים והבוגרים, התקיים גם משחק ראווה בו נטלו חלק כמה מכוכבי תכנית ריאליטי הכדורגל "גולסטאר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טורניר כדורגל לזכרו של דודי הללי

העמותה מפעילה ומשכנת בחיפה למעלה מ-100 ניצולי שואה. יש לציין כי שניים מאורחי הכבוד של הטורניר היו ניצולי שואה, כאשר מר שלום שטמברג, בן ה-94, אף זכה לכבוד ובירך על נרות החנוכה. שמטברג שרד את גטו וורשה ומחנה ההשמדה אושוויץ. מי שעוד קיבלה את הכבוד הייתה הגברת יהודית רוזנצוויג בת ה-90, אשר איבדה את בני משפחתה במחנה הריכוז טֶרֶזְיֶינְשְטָט שבצ’כיה.

במת הכבוד עם ניצולי השואה (אחמד מוררה)במת הכבוד עם ניצולי השואה (אחמד מוררה)
טקס הדלקת הנרות (אחמד מוררה)טקס הדלקת הנרות (אחמד מוררה)

במהלך הטקס המרגש השניים העניקו לבני משפחת הללי את ספרה של העמותה "עדות חיה", המספר אודות חייהם של דיירי ה"בית החם של ניצולי השואה" של העמותה. את המשחקים שפטו יעקב בן חמו וקיפאח גראבה.

ילדי מכבי חיפה (אחמד מוררה)ילדי מכבי חיפה (אחמד מוררה)