במחזור הפתיחה של העונה, בני יהודה הפסידה 1:0 למ.ס. אשדוד. במחזור הרביעי, היא סיימה ב-0:0 נגד הפועל באר שבע בטרנר במשחק בו היא רשמה החמצות מזעזעות. לאחר אותו משחק, המאמן יוסי אבוקסיס נשאל על הבעיות שיש לקבוצתו במשחק החוד, ואיך הוא יפתור את עניין כיבוש השערים. מאמן הכתומים הבטיח שהפתרון נמצא בתוך הסגל הקיים, ומשם קבוצתו לא ממש מביטה לאחור.

עם 22 נקודות במקום השני בטבלה, לבני יהודה יש העונה את ההתקפה השנייה בטיבה בליגת העל עם 20 שערים. על 11 מהם אחראי שחקן אחד – הלהיט ההתקפי של ליגת העל בסיבוב הראשון, ירדן שועה. בסך הכל בן 19, ורק במהלך הפגרה של סוף העונה הנוכחית הוא יחגוג יום הולדת 20, הנער שאנשי מחלקת הנוער של מכבי תל אביב (שכבר לא עובדים שם) לא רצו לקחת בשתי הזדמנויות שונות, ינסה להיות גם זה שינחיל לה את ההפסד הראשון של העונה עם סגירת הסיבוב. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: טוב שהמשחק הזה בא לנו מהר

הערב ב-20:30 שתי הקבוצות האלה ייפגשו באצטדיון המושבה בעיצומו של שבוע עמוס שכולל שלושה משחקים. שועה, שכבר משודך עם מעבר אפשרי לאוסטריה וינה בסיום העונה, ינסה להראות לכולם שגם מול הקבוצה הטובה ביותר בליגת העל עד כה, הוא מסוגל לספק את הסחורה. אלא שמולו, אמור לפי המשחקים האחרונים, לעמוד עוד אחד מהמפתיעים של העונה הנוכחית. 

שחר פיבן הוחזר בקיץ על ידי מנכ”ל מכבי תל אביב, בן מנספורד, מהשאלה בבית”ר ת”א/רמלה ולאחר מכן במ.ס. אשדוד. אף אחד לא חשב שהשחקן בן ה-23, בוגרת מחלקת הנוער הצהובה, יהיה בכלל שחקן להרכב. כאשר חתם על חוזה חדש וארוך טווח, כולם היו בטוחים כי מדובר בסופו של יום בגיבוי לאיתן טיבי, שרן ייני וז’איר אמאדור. פיבן הוגדר כרביעי ברוטציה ובקיץ עוד היו דיבורים על כך שוולדימיר איביץ’ מחפש בלם זר, ושמו של השחקן החוזר מהשאלה נקשר עם יציאה להשאלה נוספת, למרבה האירוניה, בבני יהודה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': שיחקנו טוב והגיע לנו לנצח

אלא שבמשחק הקרוב, ואחרי שפתח ב-8 מתוך 12 המחזורים הראשונים של העונה בליגת העל, נראה כי פיבן יקבל הזדמנות נוספת להפתיע את כולם והפעם גם אל מול המבחן המשמעותי ביותר שהוא נתקל בו העונה כשמולו עתיד להתייצב ירדן שועה. שניים שכאמור אלמלא פספוס מקצועי של מחלקת הנוער הצהובה, עוד היו אמורים לשחק אחד עם השני באותו המועדון בקריית שלום. 

לקראת המשחק ביניהם, אמר פיבן ל-ONE כי “אין ספק שמדובר ביריבה מאוד קשה, בני יהודה קבוצה טובה שנמצאת בחלק העליון, יש לה שחקנים מעולים, חלק מהם גם מושאלים ממכבי תל אביב שיבואו להוכיח את עצמם, ואני בטוח שנגיע מוכנים למשחק הזה”. 

שחר פיבן מניע את ההתקפה הצהובה מאחור (איציק בלניצקי)שחר פיבן מניע את ההתקפה הצהובה מאחור (איציק בלניצקי)

העונה של ירדן שועה ושחר פיבן במספרים

ירדן שועה כבש את טבלת מלכי השערים עם 8, כשהוא מצליח להרשית אותם דרך 13 איומים למסגרת ו-24 איומים בכללי לעבר השער, כך עולה מנתוני מנהלת הליגות. הוא עשה זאת ב-908 דקות על המגרש. הוא בולט במדדים נוספים. למשל, בישל 3 שערים וזאת דרך 15 מסירות מפתח שהוא חילק. המהירות המיררבית שנמדדה לו מצביעה על 33.2 קמ”ש, עם מספר ריצות מהירות שמגיע ל-422. המקום בו הוא מעט לוקה בנתונים, הוא במאבקי האוויר המוצלחים. מתוך 53, הוא ניצח רק ב-13. מצד שני, יש לו 22 דריבלים מוצלחים ולא פחות חשוב, 12 חילוצי כדור, 6 מהם בחלק של היריבה. 

ירדן שועה בטירוף. יחגוג גם מול מכבי תל אביב? (עמית מצפה)ירדן שועה בטירוף. יחגוג גם מול מכבי תל אביב? (עמית מצפה)

שחר פיבן מנגד רשם העונה 720 דקות משחק. בכל ההופעות שקיבל בהרכב, הוא גם השלים את כל 90 הדקות. יש לו 250 ריצות מהירות מעמדת הבלם ומהירות מירבית של 31.3 קמ”ש. הוא מדייק ב-441 מסירות מתוך 494 ושותף פעילה במשחק הנעת הכדור של הצהובים. יש לו גם 31 מאבקי אוויר מוצלחים מתוך 43, ו-21 תיקולים מוצלחים מתוך 31 אליהם נכנס. בתחום חילוצי הכדור – לא פחות מ-68 על שמו, 7 מהם אגב בחלק של היריבה. כל זאת, והוא ביצע העונה 9 עבירות בלבד, מה שמראה על אחוז הזכיות הנקי שלו במאבקים אישיים מול החלוצים שנגדו.