בהפועל חדרה לא לקחו קשה מדי את ה-0:0 המשמים מול הפועל רעננה אמש (רביעי). למרות היכולת החלשה במיוחד של חוליית ההתקפה, מה שגרם לעיקר הדאגה במועדון כרגע הוא נושא הפציעות. השוער, אוסטין אג'ידה, והקשר, חסן אבו זייד, נפצעו במהלך המשחק, אך הבשורות הטובות הגיעו היום, כשהתברר שהשוער יהיה כשיר למחזור הבא, וגם אבו הקשר אמור להיות זמין עבור ניסו אביטן.

עלי חטיב, יהב גורפינקל ודויד מתאוס היו חסרים למאמן מול רעננה אתמול בעקבות פציעות, ואליהם אפשר להוסיף פרדי פלומין, שלא היה כשיר במאת האחוזים ולכן התחיל על הספסל.

לא מעט שחקנים שלא זוכים ליותר מדי דקות משחק בדרך כלל קיבלו אתמול הזדמנות, גם לאור הפציעות הרבות וגם לאור התקופה העמוסה. יעקב אבבה, עמית כהן ואסי גומה פתחו לראשונה העונה בהרכב במשחק ליגה. גורם במועדון סיפר: "עם כל החיסורים שהיו לנו, תיקו זו תוצאה טובה. אנחנו צריכים כל נקודה, ואם יש פה תחושות אכזבה אחרי תיקו זה סימן טוב".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: ״משחק חלש של שתי הקבוצות״

מה שהיה בולט במיוחד, גם בחדרה וגם אצל היריבה מרעננה, הוא משחק ההתקפה החלש, שכן המשחק הסתיים ללא אירועים מסוכנים ליד שני השערים. האדומים היו חסרים את מלך השערים שלהם, לוסיו, שלא יכל לקחת חלק במשחק בעקבות עונש הרחקה לאחר שצבר חמישה כרטיסים צהובים. "המשחק הזה גרם לנו לראות כמה לוסיו הוא חשוב, עם כל הכוח והעוצמות שלו בחלק הקדמי. זה נכון שלא הלך לנו בהתקפה וזה קורה, אבל מה שחשוב הוא ששמרנו על רשת נקייה אחרי שספגנו לא מעט במשחקים האחרונים", אמרו בקבוצה.

ומה לגבי השחקן הנבחן ואחיו של פרנק? סטיבן ריברי ממשיך כרגע להתאמן עם הקבוצה, שמבחינתה לא לחוצה לקבל החלטה האם להחתים אותו, שכן אם יצטרף זה יקרה רק בינואר. במועדון רוצים מאוד לקיים משחק אימון בכדי לבחון את ריברי במהלך משחק, אך הדבר היה קשה לביצוע בעקבות עומס המשחקים בתקופה האחרונה. בשבוע הבא צפוי להתקיים משחק אימון על מנת שניסו אביטן יוכל להתרשם בצורה טובה יותר מהצרפתי.

במחזור הבא תפגוש הקבוצה את מכבי נתניה (ראשון 20:15), ושם היא תחסר את המגן הימני, דיא לבאבידי, שירצה עונש הרחקה בגין כרטיסים צהובים. מי שיחזור הוא האיש על הקווים, אביטן, שסיים לרצות עונש הרחקה משני משחקים. מי שניהל את שני המשחקים האחרונים, אגב, היה עוזר המאמן רון קלר, כשלצידו עוזר המאמן השני הראל סלע. 

ניסו אביטן ודיא לבאבידי. אחד יחזור מול נתניה, השני ייעדר (רדאד ג'בארה)ניסו אביטן ודיא לבאבידי. אחד יחזור מול נתניה, השני ייעדר (רדאד ג'בארה)

הקשר עמית כהן, שלא שיחק מאז המחזור השני, סיפר בסיום ה-0:0: "המשחק היה מאוד טקטי ומהוסס מצד שתי הקבוצות. שמנו לעצמנו למטרה לא לספוג, היינו מחוייבים טקטית בצורה נפלאה, ולדעתי זה היה משחק לא רע שלנו. עם קצת יותר קילר אינסטינקט, זה יכול היה להיגמר בניצחון. האם כיף לחזור לשחק? התגעגעתי לזה. אני מרגיש טוב עם עצמי ובסך הכל מרוצה מההופעה שהייתה לי".

המפגש מול הפועל רעננה, בה גדל וממנה מושאל להפועל חדרה: "זה היה מאוד מרגש לפגוש אותם. גדלתי שם, כל החיים הייתי שם, ואני מאוד אוהב את המועדון ומחובר אליו. זה מרגש בשבילי עוד יותר בגלל שפתחתי בהרכב".