מסתבר שיש דברים שקורים רק בכדורגל הישראלי. ל-ONE נודע לראשונה כי חודש הקשר המקצועי בין בוריס קליימן למאמן השוערים גיא סולומון, ומלבד האימונים השוטפים בבית"ר ירושלים, קליימון מקבל תוספת אימונים מסולומון, מאמן השוערים של הפועל רעננה. "זה יהיה הזוי כשבמשחק שעוד יתקיים בין בית"ר לרעננה יהיה מאמן שוערים שמאמן שני שוערים משתי קבוצות יריבות", אמרו בבית וגן.

הקשר בין קליימן לסולומון נוצר אחרי המשחק מול בני סכנין, אז הודח השוער מההרכב הראשון. מעבר לאימונים האישיים, קליימן גם מקיים שיחות עם השוער הוותיק, מתייעץ איתו ונעזר בו ברמה המנטלית. בבית"ר מספרים כי קליימן עבר לגור ברמת השרון ליד סולומון. "פעם ראשונה שמאמן שוערים של קבוצה אחת מעביר אימונים לשוער של קבוצה אחרת מאותה הליגה", אמרו בבית וגן. בין השניים ישנה כימיה טובה, ונודע כי בשבועיים האחרונים נוצר הקשר ביניהם, שמוכיח שישנה עלייה בכושרו של קליימן גם על כר הדשא.

גיא סולומון (ניסן עייש)גיא סולומון (ניסן עייש)

בלי קשר, את אימוני השוערים בשבועיים האחרונים בבית וגן העביר מאמן השוערים של קבוצת הנוער, אבי דדון, מאחר שעמי גניש מאמן השוערים הקבוע נעדר בשל תאונת דרכים שעבר אחרי סוכות. עוד נודע שלמאמן הקבוצה, בני בן זקן, לא היה כל ידיעה בנוגע לקשר המתקיים בין השניים.