בבית"ר ירושלים יצאו מרוצים אמש (שבת) מאצטדיון סמי עופר בעיקר בגלל התוצאה (1:2) ובמועדון מבהירים כי הם מודעים לכך שיש עוד מה לשפר כדי שבית"ר תיראה עוד יותר טוב. אבל עם כל הכבוד לניצחון, מה שמעסיק כרגע את ראשי המועדון והצוות המקצועי הוא מעמדו של יוסי בניון בקבוצה.

בניון מסתובב בשבועיים האחרונים מתוסכל מכך שהפך להיות שחקן ספסל קבוע. אתמול לפני המשחק מול מכבי חיפה, בניון ביקש להשתחרר מהמשחק אם אין כוונה לשבץ אותו בהרכב הפותח. "אם אני לא בהרכב, אני מעדיף שלא להגיע לסמי עופר ולא לשבת על הספסל", אמר בניון לצוות המקצועי אך לבסוף שוכנע להגיע בכל זאת למשחק.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן-זקן: קליימן הוכיח שהוא מצויין

בבית"ר מבינים כי חייבים לפתור את הסוגיה הזו שיכולה להשפיע גם על חדר ההלבשה. במועדון לא מעוניינים להגיע לפיצוץ עם בניון ולכן יתקיימו איתו שיחות על מנת להבין אם ניתן לפתור את הסיפור. אם בניון ירגיש שהוא הפך להיות שחקן ספסל בלי קשר ליכולת שלו ובלי קשר לאימונים, הוא עשוי לבקש לעזוב. "אחרי יכולת כל כך טובה מול נתניה, יוסי היה בטוח שיפתח דווקא מול חיפה. בבית"ר היו צריכים לחשוב על זה", אמרו בסביבתו של השחקן. 

מנגד, בבית"ר אומרים: "אי אפשר להבטיח לאף אחד מקום בהרכב, טובת הקבוצה לנגד עיני הצוות המקצועי, בניון עוד ישחק הרבה, אלא אם הוא יבחר לעזוב בינואר ואנחנו לא רוצים שזה יקרה". עוד ציינו במועדון: “אנחנו אוהבים ומכבדים אותו, גם הקהל מאוד אוהב את יוסי, אבל יחד עם זאת, הוא צריך להבין שהוא כבר לא בן 25 והוא צריך להיות סבלני”.