מצאה מאמן. בית”ר ירושלים מינתה הערב (חמישי) את בני בן זקן למאמן הקבוצה עד לתום העונה, זאת לאחר שמאמן הפועל עפולה סיכם את תנאיו לעונה הקרובה בבית וגן. בן זקן, שהצעיד עד כה את עפולה למקום העשירי בליגה הלאומית עם שבע נקודות בשישה משחקים, יגיע כבר מחר לאימון הקבוצה ויחבור לגיל לבנדה, שהדריך בהצלחה עד כה את הירושלמים למקום הראשון בליגת העל עם 11 נקודות בחמשת המחזורים האחרונים, ללא הפסד.

בניגוד ללבנדה, בן זקן בן ה-34 מחזיק בתעודת פרו ויוכל לעמוד על הקווים באצטדיון טדי עד סוף העונה. המאמן הצעיר החל את קריירת האימון שלו במחלקת הנוער של עירוני קריית שמונה, שם שיחק ארבע שנים כקשר אחורי. אחרי שלוש שנים כעוזר מאמן של הקבוצה הבוגרת, קיבל את המושכות ואת תפקיד המאמן הראשי מהבעלים איזי שרצקי, כשהחליף את מוטי איוניר בתחילת העונה שעברה (לאחר שמונה מחזורים בלבד).

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: "התפללתי כבר שתגיע המחצית"

חרף העובדה שניצח שני משחקים מתוך שלושה כמאמן ראשי, פוטר בן זקן על ידי שרצקי אחרי שלא שיתף את החלוץ אחמד עאבד, בניגוד לדעתו של הבעלים. בעונה שעברה החליף בני בן זקן את פרדי דוד בהפועל קטמון והוליך את הקבוצה מהמקום הלפני אחרון בטבלה לפלייאוף העליון ולמקום השישי בסיום העונה. כעת, הוא מקבל הזדמנות בקבוצה הבכירה של עיר הבירה.